Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2024

-

Veiling op donderdag 18 april 2024 van 10:00

Huidig | Standaard veiling

Groot antiek Frans figuur, 1900
Startprijs 180 EUR

Zeer groot antiek compositie metalen figuur met originele polychromie. Provocateur. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld, H 82cm.
Startprijs 700 EUR

Antiek bronzen figuur. A. Nos parents 1906. Met gietstempel. Frankrijk. Toegeschreven aan Henri Louis Levasseur. 1853 - 1934. Afmeting: H 82 cm. In goede staat.

Antieke cupido op console
Startprijs 1.000 EUR

Zéér grote, 18e eeuwse, houtgesneden barok putti op vergulde console. Gepolychromeerd. Deel vergulde guirlande mist, verder in goede staat. Afmeting: 100 x 40 x 53 cm.

Bronzen aap-lamp
Startprijs 2.400 EUR

Grote gepolijste bronzen aap-lamp in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 62 x 56 x 39 cm. In goede staat.

Moderne bronzen figuren groep
Startprijs 3.800 EUR

Ongesigneerde, moderne bronzen figuren groep. Verliefd paar. Art Deco-stijl. Afmeting: 32 x 46 x 24 cm. In goede staat.

Houtgesneden putti
Startprijs 450 EUR

18e - 19e Eeuws houtgesneden barok putti met polychromie. Afmeting: 35 x 51 x 18 cm. In goede staat.

Antiek bronzen ibis vogel
Startprijs 2.500 EUR

Antiek bronzen ibis vogel. 26e - 31e dynastie. Circa 664 - 332 voor Christus Egypte. Taxatierapport aanwezig. Bodemvondst met ruwe oxidatie. Gemonteerd op een houten basement. Afmeting: 12,5 x 18,7 x ...

Bronzen beeld, Tijger
Startprijs 1.200 EUR

Bronzen tijger, voorzien van monogram. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 49 x 21 cm. In goede staat.

Maria met kind beeld, H 1,40 mtr.
Startprijs 450 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse terracotta Madonna met kindje Jezus. Originele vergulding + polychromie. Kroon gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: H 130 cm.

Roger de beschermheilige
Startprijs 250 EUR

Groot 19e eeuws Heilig figuur van terracotta. Heilige Roger. Originele polychromie + vergulding. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, 1900
Startprijs 675 EUR

Antiek bronzen beeld. Frankrijk. Circa 1900. Getiteld: Clére. Jongen springt over boomstam. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

2x Grote roofvogel, H 108 cm.
Startprijs 600 EUR

Twee zéér grote houtgesneden roofvogel figurengroepen. Eerste helft 20e eeuw. Art Deco. Afmeting: H 108 cm. In goede staat.

Bronzen figuur op lotusbloem
Startprijs 300 EUR

Oud bronzen 4-armig figuur met knots, staande op een lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Voetballer
Startprijs 500 EUR

Antieke voetbal prijs van brons. Keerstock Clemens. Internationaal seizoen. 1926 - 1927 - 1928. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Marmeren buste, Dame
Startprijs 600 EUR

Marmeren damesbuste in Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Dame op rots
Startprijs 250 EUR

Bronzen figuur. Naakte dame op rots. Gesigneerd Rossi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 64 x 22 cm. In goede staat.

Antiek Frans figuur, 1900
Startprijs 100 EUR

Antiek Frans compositie metalen figuur. Circa 1900. Titel: Martinique. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Startprijs 100 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Vrouw met houweel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Antiek religieus Madonna beeld
Startprijs 250 EUR

17e Eeuwse religieuze Heilige Madonna. Portugal. Met zeer gedetailleerd haar et cetera. Afmeting: 17,5 cm. In goede originele staat.

Oud/antiek bronzen figuur
Startprijs 575 EUR

Oud/antiek bronzen figuur. Benin? Afrika, Nigeria. Met patina. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, 1900
Startprijs 200 EUR

Antiek bronzen figuur. Naakte dame met duif. Circa 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Olifant
Startprijs 95 EUR

Bronzen olifant, op grijs/groen marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Antiek bronzen paard, 1900
Startprijs 250 EUR

Antiek bronzen paard op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 25 x 25 x 19 cm. In goede staat.

Weens brons, Jockey
Startprijs 80 EUR

Antieke, Weense bronzen jockey te paard. Koud beschildering. Met bodemmerk + nummer + Geschützt Franz Bergmann. Afmeting: 12 x 12 x 4 cm. In goede staat.