Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2024

-

Veiling op donderdag 18 april 2024 van 10:00

Huidig | Standaard veiling

Jos Lussenburg, Botslepen op de Zuiderzee
Startprijs 850 EUR

Jos Lussenburg. 1889 - 1975. Botslepen op de Zuiderzee. Zie pagina 40 afgebeeld in boek Jos Lussenburg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 110 cm. In goede staat.

C.J. Mension, Portret collie hond
Startprijs 200 EUR

Cornelis Jan Mension. 1882 - 1950. Portret van een collie hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

M. de Jongere, Rotterdams havengezicht
Startprijs 250 EUR

M. de Jongere. 1912 - 1978. Rotterdamse haven met vrachtschepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Pol Dom, Gezicht op Scheveningen
Startprijs 500 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Scheveningen met vissersvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 65 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Startprijs 350 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Startprijs 350 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.

Dorus Artz, Landschap met sprokkelvrouw
Startprijs 100 EUR

Dorus Artz. Landschap met sprokkelvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Asfaltfabriek Lochem
Startprijs 1.500 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996. Asfalt fabriek Dostal bij Lochem. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Pol Dom, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 400 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Parijs met figuren op brug. Olieverf op board. Afmeting: H 32 x B 29 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Veldslag
Startprijs 850 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw. Veldslag. Olieverf op linnen. Oudere restauratie. Afmeting: H 55 x B 69 cm. In redelijke staat.

Klaas Bernink, Kolenloodsen station Zuid Enschede
Startprijs 1.200 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996. Kolenloodsen station Zuid Enschede. Acryl op linnen. Afmeting: H 41 x B 61 cm. In goede staat.

Karl Wagner, Havengezicht
Startprijs 150 EUR

Karl Wagner. 1839 - 1923. Duitse School. Hollands havengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Coulissen landschap
Startprijs 1.200 EUR

Originele Ton Schulten. Nummer 78 uit zijn oeuvre. Vroeg werk. Coulissen landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.

A.M. Gorter, Koeien langs de Vordense beek
Startprijs 6.000 EUR

Groot werk van Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Koeien langs de Vordense beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 132 x B 165 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Spoorwachtershuis
Startprijs 1.200 EUR

Klaas Bernink, 1967. 1913 - 1996. Baanwachtershuisje, station Glanerburg. Acryl op linnen. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.

Mari ten Cate, Vissersdorp met ijspret
Startprijs 250 EUR

Mari ten Cate. 1831 - 1910. Vissersdorp met ijspret (Volendam?). Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 37 cm. In goede staat.

J. Rosenkranz, Zeegezicht
Startprijs 4.000 EUR

J. Rosenkranz. 1854? Zeegezicht met zeilschepen in storm. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 81 cm. In goede staat.

Willem Roelofs, Landschap
Startprijs 6.500 EUR

Willem Roelofs. 1822 - 1897. Landschap, romantische periode. Met paard en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 69 cm. In goede staat.

J.J. Fels, Panoramisch landschap met vee
Startprijs 2.500 EUR

Jan Jacob Fels. 1816 - 1883. Panoramisch Nederlands landschap met vee. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 44 x B 64 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Bloemenmeisje met slapend kind
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd (rechts onder). 19e Eeuw. Bloemenmeisje met slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 70 cm. In redelijke staat.

P. Harnisch, Vrouwelijk naakt
Startprijs 200 EUR

Paul Harnisch. Verso etiket van Almsick. Duitse School. 1874 - . Vrouwelijk naakt bij buitenmuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 59 cm. In goede staat.

Eng Siak Loy, Market
Startprijs 1.250 EUR

En Siak Loy (Singapore). 1941 - .Titel: Market. Verso etiket. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 76 cm. In goede staat.

Pol Dom, Portret jonge dame
Startprijs 400 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Portret jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Erve Groot Brunnink
Startprijs 800 EUR

Klaas Bernink, 1978. 1913 - 1996. Erve Groot Brunnink. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.