Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2024

-

Veiling op donderdag 18 april 2024 van 10:00

Huidig | Standaard veiling

Empire koffieservies
Startprijs 1.200 EUR

Prachtig 19e eeuws Frans empire theeservies van porselein met (perfect) goud decor + diverse scheepvaart decors. Handgeschilderd. Afmeting: 8,5 - 27,5 cm. In zeer goede staat.

2 Fayence schalen
Startprijs 1.000 EUR

Twee zéér grote Spaanse polychrome fayence schalen (Lebrillo) Sevilla/Triana. 18e - 19e Eeuw. Stier + haas decor. Afmeting: 15 x Ø 65 cm. / 14,5 x Ø 66,5 cm. In goede staat.

Lot porselein (Haags)
Startprijs 100 EUR

Lot Haags porselein. Bestaande uit; twee kopjes + vier schotels. Floraal decor +bodemmerk ooievaar. Afmeting: 7 - 12,2 cm. In goede staat.

Zes Amstel borden
Startprijs 180 EUR

Zes Hollandse Amstel borden. 18e - 19e Eeuw. Met decor van roze rozen + goudrand. Randschades en/of haarlijnen. Afmeting: Ø 25,7 cm. In matig/redelijke staat.

3x Meissen beeld
Startprijs 1.200 EUR

Drie Duitse Meissen porseleinen figuren van het apenorkest. Naar ontwerp van J. J. Kaendler. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Zeldzame Italiaanse Albarello Ø 23 cm.
Startprijs 800 EUR

Zeer grote en zeldzame Italiaanse Albarello uit de 18e eeuw. De voorkant is geheel gedecoreerd met een Italiaans stadsgezicht. Enkele chips, verder goed. Afmeting: H 31 x Ø 23 cm.

2x Delftse dekselvaas
Startprijs 180 EUR

Twee grote antieke Delftse fayence dekselvazen met chinoiserie decor. Circa 1880. Octagonaal. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Twee Franse bokalen met brons, 1900
Startprijs 250 EUR

Twee antieke Franse bokalen van porselein met bronzen zwanen. Figuren in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Meissen beeld, 1880
Startprijs 450 EUR

Duits porseleinen Meissen figuur uit de Knauf tijd. Circa 1880. Afmeting: 11,8 x 11,6 x 7,4 cm. In goede staat.

Delftse plaquette, 1880
Startprijs 200 EUR

Antieke Delftse wandplaquette, polychrome, rococo-stijl. Voorzien van mangaan-kleurige voorstelling. Gemerkt A.P.K. Echter, 1880. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.

Lot Herend porselein (3x)
Startprijs 80 EUR

Drie delen Herend porselein met floraal/vlinder/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 - 15 cm. In goede staat.

Tegeltableau (Porceleyne Fles)
Startprijs 100 EUR

Antiek 6-pas fayence tegeltableau van de Porceleyne Fles. Holland. Naar een schilderij van Louis Apol. Circa 1900. Eén tegel met barst. Afmeting: 45 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse Goebel lamp, H 38,5 cm.
Startprijs 50 EUR

Duitse Goebel lamp met figuren. Aardewerk. W. Goebel 1958. Hahn 505. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Duitse steengoed schenkkan
Startprijs 250 EUR

16e Eeuwse Duitse steengoed schenkkan met annotatie 1583. Voorzien van wapen/floraal decor. Enkele chip. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

3x Delftse dekselpot, H 35 cm.
Startprijs 250 EUR

Drie antieke Delftse fayence dekselpotten met floraal decor. Octagonaal. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

6x Delfts bord Ø 23 cm.
Startprijs 120 EUR

Zes 18e eeuwse Delftse fayence borden. Onder meer 5x polychrome chinoiserie . Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Rozenburg tegeltableau, 1910
Startprijs 250 EUR

Antiek Rozenburg Den Haag fayence 16-pas tegeltableau met Romeinse strijdwagen decor. Circa 1910. Afmeting: 59 x 59 cm. In goede staat.

Tulpenvaas, H 47 cm.
Startprijs 200 EUR

Grote polychrome fayence tulpenvaas. Delft? Gemerkt Corry Kleijn. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Lot Herend porselein
Startprijs 100 EUR

Tien-delig Herend porseleinen set. 20e Eeuw. Decor: Chinese bouquet. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.

Majolica zuil + caché bloempot, H 130 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote majolica zuil met caché pot, met bruin verlopen glazuur + leeuwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 130 cm. In goede staat.

2x Meissen schaal/bord Ø 19,6 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen borden/schalen met chinoiserie decor + goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 19,6 cm. In goede staat.

2x Meissen schaal
Startprijs 100 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen schalen met Streublümchen decor en goudrand. Knauf tijd. Circa 1900. Kleine schaal heeft chip. Afmeting: Ø 21 - 22,6 cm. In redelijk/goede staat.

4x Delfts bord (18e eeuw)
Startprijs 400 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse fayence borden met driemaster decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting; Ø 23,8 cm. In goede staat.

2x Delftse schotel Ø 35 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse fayence schotels met bloemvaas decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.