Aprilveiling 2024

Veiling op donderdag 18 april 2024 van 10:00

Huidig | Standaard veiling

Antiek vuursteenpistool, L 40 cm.
Startprijs 200 EUR

Antiek vuursteen pistool. In goede originele staal + patina. Circa 1800. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.

4x Indonesische blanke wapens
Startprijs 100 EUR

Vier oude Indonesische blanke wapens. Divers. 20e Eeuw. Kleine dolk is van hoorn gesneden. Afmeting: 29 - 49 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek bronzen kanon
Startprijs 70 EUR

Antiek bronzen kanon met bronzen wielen + annotatie 1651, maar waarschijnlijk 19e eeuw. Afmeting: 28 x 47 x 13 cm. In goede staat.

2x Indonesisch mes
Startprijs 50 EUR

Twee oude/antieke etnografische messen. Afrikaans/Indonesisch? 20e Eeuw. Afmeting: L 27 - 37 cm. In goede staat.

Kruisboog
Startprijs 600 EUR

19e Eeuws mahoniehouten kruisboog met brons en ijzer. Ongemerkt. Zonder spanner. Afmeting: 114 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek sabel, L 85 cm.
Startprijs 100 EUR

Antiek sabel + geweer
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws sabel + geweer (defect). Sabel heeft bronzen heft met kroon. Afmeting: L 80 - 99 cm. In redelijke staat.

Antiek Ottomaans sabel, L 88,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Antiek Ottomaans sabel met been. Afmeting: L 88,5 cm. In goede originele staat.

Sigarettendoos WO II
Startprijs 60 EUR

Lot WO II (5x)
Startprijs 100 EUR

Oud kanon
Startprijs 80 EUR

Oud messing bureau-kanon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Pistool, L 46 cm.
Startprijs 130 EUR

Oud pistool. Decoratie. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

3x Afrikaans wapen
Startprijs 200 EUR

Drie oude/antieke Afrikaanse blanke wapens in goede originele staat. Centraal Afrika. Afmeting: 34 - 57 cm. In goede staat.

Perzisch geweer, L 128 cm.
Startprijs 120 EUR

Antiek Perzisch geweer met mooi bewerkte loop + originele patina. Afmeting: L 128 cm. In goede staat.

Antiek sabel, L 118 cm.
Startprijs 150 EUR

Lot etnografische pijlen
Startprijs 100 EUR

Groot lot etnografische pijlen. Herkomst? Afmeting: L 20 - 75 cm. In goede staat.

3x Indonesisch blank wapen
Startprijs 100 EUR

Drie Indonesiche blanke wapens. Divers. Onder meer een kris. Eén met benen heft. 20e Eeuw. Afmeting: L31 - 49 cm. In goede staat.

Antieke dolk + schede, 1900
Startprijs 40 EUR

Lot etnografie (boog, speren, masker)
Startprijs 100 EUR

3x Oosterse kruithoorn
Startprijs 60 EUR

Antiek Perzisch vuursteen pistool, L 48 cm.
Startprijs 80 EUR

Antiek Perzisch vuursteen pistool met been/koperdraad inleg. 19e Eeuw. Afmeting: L 48 cm. In redelijke staat.

2x Antieke speer, L 98 - 102 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee antiek etnografische speren met lange gedraaide ijzeren speerpunten. Afmeting: L 98 - 102 cm. In goede staat.

Perzische korte boog
Startprijs 100 EUR

Antieke Perzische korte boog met polychromie (rood/goud). 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 65 x 34 x 4 cm. In goede staat.

3x Oosterse dolk
Startprijs 100 EUR

Drie antieke Oosterse dolken met benen hoofden. Heften deels beschadigd. Afmeting: L 34 - 44 cm. In redelijke staat.