Aprilveiling 2024

Naverkoop | Standaard veiling

18e Eeuwse Delftse tabakspot
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuws Delftse fayence tabakspot, Hanover Tabak, met Zuid Amerikaans inheems rokende figuur met schepen decor. Gemerkt De Drie Klokken. Pot is gelijmd. Afmeting: 32 cm. In redelijk staat.

2x Divers (tabakspot/wandhouder)
Resultaat: 50 EUR

Twee delen antiek fayence Delfts. 1x 18e Eeuws waterreservoir, kraantje incompleet. 1x Tabakspot, eerste helft 20e eeuw, barst. Afmeting: 23 - 35 cm.

3-Delig kaststel, 1900
Startprijs 50 EUR

2x Aardewerk schotel
Resultaat: 35 EUR

Lot porseleinen paarden (27x)
Startprijs 60 EUR

Collectie met wit porseleinen paarden. Aantal: 27 stuks. Italië/Duitsland. Ongemerkt. Afmeting: 6 - 25 cm. In goede staat.

V&B deel servies Orofino
Resultaat: 130 EUR

2x Franse wandschotel Ø 43 cm.
Startprijs 250 EUR

Delftse pronk dekselvaas, H 60 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote, 19e eeuws neo renaissance fayence pronk dekselvaas. Met ramskoppen en figuren in landschap decor rondom. Delft. Circa 1880. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.