Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2024

-

Veiling op donderdag 18 april 2024 van 10:00

Huidig | Standaard veiling

2x Heubach pop
Startprijs 120 EUR

Twee antieke Duitse bisquit porseleinen Heubach poppen. Circa 1910. Elsbeth. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Lot Steiff etc. (18x)
Startprijs 100 EUR

Lot met diverse Duitse Steiff speelgoed dieren, plus 1x Schuco beer. Hoofdzakelijk tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In redelijk goede staat.

Lot antieke poppen
Startprijs 100 EUR

Groot lot antieke kleine Duitse poppen. Hoofdzakelijk eerste helft 20e eeuw. Onder andere; schildpad, Mecki's, porselein et cetera. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.

2x Steiff teddybeer
Startprijs 150 EUR

Twee oude/antieke Duitse Steiff teddyberen. 1x Marian Steiff teddy, tweede helft 20e eeuw. 1x Licht beer, circa 1930 - 1950. Afmeting: 29 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Oude teddybeer
Startprijs 150 EUR

Oude teddy. Mogelijk Steiff experiment. 20e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Antieke Steiff teddybeer
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse Steiff teddybeer met hoed van vilt. Circa 1930. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Ichico Mercedes 300 SE
Startprijs 200 EUR

Grote blikken Ichiko Mercedes 300 SE in originele doos. Licht bespeeld. Circa 1960 - 1970. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

6x Steinbaukasten, 1900
Startprijs 200 EUR

Zes antieke Duitse Steinbau kasten 'Anker'. Circa 1900. Afmeting: 23 - 32 cm. In goede staat.

Doll stoommachine, 1910
Startprijs 300 EUR

Zeer goed onderhouden antieke blikken Doll stoommachine met originele polychromie. Duitsland. Circa 1910. Afmeting: 44 x 38 x 33 cm. In goede staat.

Lot Dinky toys (8x)
Startprijs 200 EUR

Lot met acht diverse Dinky Toy speelgoed auto's. Met originele verpakking. Lichte gebruikssporen. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

Mobo fiets, 1920
Startprijs 150 EUR

Antieke kinderfiets van het merk Mobo. Circa 1920 - 1930. Gebruikssporen. Afmeting: 70 x 34 x 51 cm. In redelijk/goede staat.

2x Duits speelgoed (Bing)
Startprijs 100 EUR

Twee delen antiek Duits speelgoed van blik. Door Gebroeders Bing Nürnberg. Circa 1900 - 1930. 1x Stoommachine (zonder schoorsteen). 1x Laterna Magica met dia's, goed. Afmeting: 22 - 25 cm. In redelijk...

Kinderfornuis
Startprijs 70 EUR

Gerestaureerd 19e eeuws Frans 2-pits kinderfornuis met koperen knoppen. Schoorsteen mist. Afmeting: 48 x 36 x 55 cm. In goede staat.

Twee kinderfornuizen
Startprijs 100 EUR

Twee antieke kinderfornuizen. Professioneel gerestaureerd. Circa 1920 - 1930. 1x Blauw geëmailleerd Baby Baro. 1x Gietijzer/allesbrander, Calorifere Ciney Brevete. Afmeting: 40 x 35 x 22 cm./ 31 x 16 ...

Antiek kinderfornuis, 1880
Startprijs 70 EUR

Antiek, groot metalen kinderfornuis. Professioneel gerestaureerd. Eén-pits + oven. Circa 1880. Afmeting: 50 x 30 x 62 cm. In goede staat.

Märklin trein met rails etc.
Startprijs 50 EUR

Elektrische Märklin Tenderlock met twee wagons + rails. Type 889. In kist. Circa 1920. Bespeeld. Afmeting: 18 x 50 x 42 cm. In redelijke staat.

Engelse speelgoed Tri-Ang Lines trein
Startprijs 200 EUR

Grote Engelse speelgoed Tri-Ang Lines Bros. trein met wagons. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 170 cm. In zeer goede originele staat.