Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2024

AD-

Naverkoop | Standaard veiling

Verkocht
Chinese vaas 7000
Chinese vaas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Capucijne theepot Ø 10 cm. 7001
Capucijne theepot Ø 10 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 20 cm. 7002
Chinees bord Ø 20 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
8x Chinese kop + schotel 7003
8x Chinese kop + schotel

Resultaat:

1.000 EUR

Zéér grote Chen Lung schotel Ø 55 cm. 7004
Zéér grote Chen Lung schotel Ø 55 cm.
Startprijs 600 EUR
2x Kang Xi bord Ø 27,2 cm. 7005
2x Kang Xi bord Ø 27,2 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
6x Familie Rose kopje 7006
6x Familie Rose kopje

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
3x Imari kop + schotels 7007
3x Imari kop + schotels

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Vier delen Chinees porselein 7008
Vier delen Chinees porselein

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Zeldzaam groot Imari kaststel 7009
Zeldzaam groot Imari kaststel

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
17e Eeuwse schotel, Ø 35,4 cm. 7010
17e Eeuwse schotel, Ø 35,4 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
8-Kantig Familie Verte bord Ø 21,3 cm. 7011
8-Kantig Familie Verte bord Ø 21,3 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4x Kang xi kopje 7012
4x Kang xi kopje

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lot Chinese kop/schotels (5x) 7013
Lot Chinese kop/schotels (5x)

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Set Chin. kop/schotels (5x) 7014
Set Chin. kop/schotels (5x)

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese (verdeel)schaal 7015
Chinese (verdeel)schaal

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3x Familie Rose bord Ø 22,3 - 22,7 cm. 7016
3x Familie Rose bord Ø 22,3 - 22,7 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
4x Familie Rose bord 7017
4x Familie Rose bord

Resultaat:

450 EUR

Chinees familie rose bord Ø 22,2 cm. 7018
Chinees familie rose bord Ø 22,2 cm.
Startprijs 350 EUR
Grote familie rose schotel Ø 39,4 cm. 7019
Grote familie rose schotel Ø 39,4 cm.
Startprijs 850 EUR
Verkocht
3x Chinees bord Ø 21 cm. 7020
3x Chinees bord Ø 21 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Kang Xi dekselpot, 7021
Kang Xi dekselpot,

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Lot Capucijne (3x) 7022
Lot Capucijne (3x)

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2x Chinees porselein 7023
2x Chinees porselein

Resultaat:

200 EUR