Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2024

AD-

Naverkoop | Standaard veiling

Verkocht
Tafelset met 2 karaffen in zilveren houder 1
Tafelset met 2 karaffen in zilveren houder

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren schaal met zwanen 2
Zilveren schaal met zwanen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilver  vergulde miskelk met pateen en lepeltjes 3
Zilver vergulde miskelk met pateen en lepeltjes

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Tafelstuk, zilver met glas 4
Tafelstuk, zilver met glas

Resultaat:

375 EUR

Tafelstuk met opalineglas 5
Tafelstuk met opalineglas
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2 Zilveren kandelaren 6
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Zilveren beker 7
Zilveren beker

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2 Zilveren kandelaren 8
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Zilveren 3-lichts kandelaren 9
2 Zilveren 3-lichts kandelaren

Resultaat:

775 EUR

Verkocht
Zilveren schaal op voet (schelpvorm) 10
Zilveren schaal op voet (schelpvorm)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren schaal met zwanen 11
Zilveren schaal met zwanen

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Zilveren wijwateremmer 12
Zilveren wijwateremmer

Resultaat:

1.200 EUR

3-Delig zilveren koffieservies 13
3-Delig zilveren koffieservies
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Zilveren dienblad 14
Zilveren dienblad

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3-Delig zilveren koffieservies 15
3-Delig zilveren koffieservies

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zeldzame zilveren blaker 16
Zeldzame zilveren blaker

Resultaat:

190 EUR

Grote zilveren haan 17
Grote zilveren haan
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Zilveren waterkan 18
Zilveren waterkan

Resultaat:

250 EUR

Gouden beursbeugel aan tas 19
Gouden beursbeugel aan tas
Startprijs 1.800 EUR
Verkocht
Zilver met blauw glas, 3 delen 20
Zilver met blauw glas, 3 delen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilveren wierookscheepje 21
Zilveren wierookscheepje

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zilveren tafelschaal 22
Zilveren tafelschaal

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Zilveren wierookscheepje 23
Zilveren wierookscheepje

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Plated wierookscheepje 24
Plated wierookscheepje

Resultaat:

100 EUR