Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2024

AD-

Veiling op donderdag 18 april 2024 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Fruitschaal 2048
Fruitschaal

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Theestoof + ketel 2049
Theestoof + ketel

Resultaat:

60 EUR

Oosterse waterpijp + tafelgong 2050
Oosterse waterpijp + tafelgong
Startprijs 50 EUR
Antieke duiventil, 1890 2051
Antieke duiventil, 1890
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Speeldoos 2052
Speeldoos

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Lot antiek gereedschap 2053
Lot antiek gereedschap

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot antiek gereedschap 2054
Lot antiek gereedschap

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Glazen vaas 2055
2x Glazen vaas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Obelisk, H 82 cm. 2056
Obelisk, H 82 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Doos met sigaren 2057
Doos met sigaren

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Console 2058
Console

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Weegschaal (in mahonie kast) 2059
Weegschaal (in mahonie kast)

Resultaat:

200 EUR

Pietra Dura design pop 2060
Pietra Dura design pop
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Sculte Twentse Whisky Nr. 2 2061
Sculte Twentse Whisky Nr. 2

Resultaat:

275 EUR

Sculte Twentse Whisky 2MB Recipe 3 2062
Sculte Twentse Whisky 2MB Recipe 3
Startprijs 450 EUR
Sculte Twentse Whisky 4MB 2063
Sculte Twentse Whisky 4MB
Startprijs 500 EUR
Antieke theekist, 1800 2064
Antieke theekist, 1800
Startprijs 500 EUR
Verkocht
2x Houten dekseldoos 2065
2x Houten dekseldoos

Resultaat:

100 EUR

Likeurkelder 2066
Likeurkelder
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Drie antieke dekseldozen 2067
Drie antieke dekseldozen

Resultaat:

60 EUR

Lot dekseldozen (5x) 2068
Lot dekseldozen (5x)
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Frans sieraden kistje 2069
Frans sieraden kistje

Resultaat:

60 EUR

Italiaans ingelegd doosje 2070
Italiaans ingelegd doosje
Startprijs 200 EUR
Antieke documentenkist 2071
Antieke documentenkist
Startprijs 275 EUR