Januariveiling 2024

Veiling op donderdag 11 januari 2024 van 10:00

Jan Strijbos, Romantisch landschap
Startprijs 2.750 EUR

Zeldzame gravure, Memento Mori
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame gravure. Anno 1521. Met letter L + verso collectie stempel. Memento Mori. Gravure op papier. Afmeting: H 10,5 x B 14,7 cm. In goede staat.

Vroege schets, Studie mannelijk lichaam
Resultaat: 300 EUR

Vroege studie mannelijk lichaam, met verso collectie stempel. 16e - 17e Eeuw. Bruine inkt op papier. Afmeting: H 10 x B 15,5 cm. In goede staat.

16e - 17e Eeuws, De dood aan het kegelen
Resultaat: 5.000 EUR

2x Willem Roelofs, Landschap
Resultaat: 225 EUR

B. Midderig Bokhorst, Interieur kinderkamer met speelgoed
Startprijs 300 EUR

B. Midderig Bokhorst. 1880 - 1972 Wassenaar. Interieur kinderkamer met speelgoed. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 47 cm. In goede staat.

W.F. Hulk, Poldergezicht met koeien
Resultaat: 350 EUR

Willem Frederick Hulk. 1875 - 1908. Hollands poldergezicht met koeien en windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x 11 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Abstract
Resultaat: 650 EUR

Klaas Bernink. 1957. 1913 - 1996 Enschede. Titel: Compositie. Acryl op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Reliëf
Startprijs 250 EUR

Klaas Bernink. 1967. 1913 - 1996 Enschede. Houten abstract reliëf. Acryl op paneel. Afmeting: H 59 x 60 cm. In goede staat.

Hans von Bartels, Twee meisjes bij haardvuur
Startprijs 4.000 EUR

Jo Schrijnder, duinlandschap
Resultaat: 350 EUR

Jo Schrijnder, 1894-1968. Strandgezicht met ganzen. Olieverf op linnen. 52x60cm. In goede staat.

Jo Schrijnder, 2 opvliegende eenden
Resultaat: 300 EUR

Jo Schrijnder, 1894-1968. Plasgezicht met 2 opvliegende eenden. Olieverf op linnen. 50x60cm. In goede staat.

H.P. Koekkoek, Landschap met schapen
Startprijs 700 EUR

2x Ongesigneerd, 2x Portret
Resultaat: 850 EUR

2x Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. 2x Portret, man + vrouw. Met originele lijst. In originele staat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 14,3 cm. In goede staat.

Oosters pendant, Arabische voorstelling
Resultaat: 130 EUR

Oosters pendant. 19e Eeuw. Met bladgouden lijsten. Arabische voorstellingen. 1x Kabyle, naar Schreijer. 1x Arab, naar Schreijer. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Landarbeiders aan het hooien
Startprijs 300 EUR

Zeldzaam Russisch ikoon
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzaam Russisch ikoon
Resultaat: 850 EUR

Zeldzaam, 16e -17e eeuws Russisch ikoon. Michael, Heraut van het laatste oordeel. Moskou School. Taxatie rapport 1976 Hfl. 13.000,= Afmeting: 25,5 x 31 x 4 cm. In redelijk/goede staat.

Russisch ikoon
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuws Russisch ikoon. Heilige Nicolaas, met vergulding. Enkele oudere restauraties. Afmeting: 26,8 x 22,5 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, Drentse boerderij
Resultaat: 400 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Drentse boerderij met rieten dak. Olieverf op linnen. Gedoubleerd. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.

Kobus Möller, Buffel
Startprijs 2.000 EUR

Kobus Möller, Mannetjes leeuw
Startprijs 2.000 EUR

Pol Dom, Lezende vrouw
Resultaat: 800 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Interieur met lezende vrouw (= Elise Dom). Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 90 cm. In goede staat.

Pol Dom, Zelfpotret
Resultaat: 1.200 EUR

Pol Dom, 1912. 1885 - 1978. Zelfportret Pol Dom in de jonge jaren, met schilderspalet en penselen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 90 cm. In goede staat.