Januariveiling 2024

Veiling op donderdag 11 januari 2024 van 10:00

Jan Strijbos, Romantisch landschap 1025
Jan Strijbos, Romantisch landschap
Startprijs 2.750 EUR
Zeldzame gravure, Memento Mori 1026
Zeldzame gravure, Memento Mori

400 EUR

Vroege schets, Studie mannelijk lichaam 1027
Vroege schets, Studie mannelijk lichaam

300 EUR

16e - 17e Eeuws, De dood aan het kegelen 1028
16e - 17e Eeuws, De dood aan het kegelen

5.000 EUR

2x Willem Roelofs, Landschap 1029
2x Willem Roelofs, Landschap

225 EUR

B. Midderig Bokhorst, Interieur kinderkamer met speelgoed 1030
B. Midderig Bokhorst, Interieur kinderkamer met speelgoed
Startprijs 300 EUR
W.F. Hulk, Poldergezicht met koeien 1031
W.F. Hulk, Poldergezicht met koeien

350 EUR

Klaas Bernink, Abstract 1032
Klaas Bernink, Abstract

650 EUR

Klaas Bernink, Reliëf 1033
Klaas Bernink, Reliëf
Startprijs 250 EUR
Hans von Bartels, Twee meisjes bij haardvuur 1034
Hans von Bartels, Twee meisjes bij haardvuur
Startprijs 4.000 EUR
Jo Schrijnder, duinlandschap 1035
Jo Schrijnder, duinlandschap

350 EUR

Jo Schrijnder, 2 opvliegende eenden 1036
Jo Schrijnder, 2 opvliegende eenden

300 EUR

H.P. Koekkoek, Landschap met schapen 1037
H.P. Koekkoek, Landschap met schapen
Startprijs 700 EUR
2x Ongesigneerd, 2x Portret 1038
2x Ongesigneerd, 2x Portret

850 EUR

Oosters pendant, Arabische voorstelling 1039
Oosters pendant, Arabische voorstelling

130 EUR

C. Verschuur, Landarbeiders aan het hooien 1040
C. Verschuur, Landarbeiders aan het hooien
Startprijs 300 EUR
Zeldzaam Russisch ikoon 1041
Zeldzaam Russisch ikoon

1.000 EUR

Zeldzaam Russisch ikoon 1042
Zeldzaam Russisch ikoon

850 EUR

Russisch ikoon 1043
Russisch ikoon

225 EUR

W.G.F. Jansen, Drentse boerderij 1044
W.G.F. Jansen, Drentse boerderij

400 EUR

Kobus Möller, Buffel 1045
Kobus Möller, Buffel
Startprijs 2.000 EUR
Kobus Möller, Mannetjes leeuw 1046
Kobus Möller, Mannetjes leeuw
Startprijs 2.000 EUR
Pol Dom, Lezende vrouw 1047
Pol Dom, Lezende vrouw

800 EUR

Pol Dom, Zelfpotret 1048
Pol Dom, Zelfpotret

1.200 EUR