Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2024

AD-

Veiling op donderdag 11 januari 2024 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
H. Custers, Hanengevecht 1433
H. Custers, Hanengevecht

Resultaat:

80 EUR

Josephina Kersten, Wilde crocus 1434
Josephina Kersten, Wilde crocus
Startprijs 50 EUR
Martien de Kler, Twee benen met laarzen 1435
Martien de Kler, Twee benen met laarzen
Startprijs 120 EUR
Verkocht
2x Antieke landkaart 1436
2x Antieke landkaart

Resultaat:

60 EUR

Eelco Glastra van Loon, Pharao 1437
Eelco Glastra van Loon, Pharao
Startprijs 40 EUR
Verkocht
C. de Bruin, Platbodem op IJsselmeer 1438
C. de Bruin, Platbodem op IJsselmeer

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
D. van Ooijen, Man met Spaanse gitaar 1439
D. van Ooijen, Man met Spaanse gitaar

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
H. Pauwels, Boerderij met boer voor poort 1440
H. Pauwels, Boerderij met boer voor poort

Resultaat:

80 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Windmolen bij avond 1441
Onduidelijk gesigneerd, Windmolen bij avond
Startprijs 50 EUR
H. van Langen, Boerenvrouw bij haardplaats 1442
H. van Langen, Boerenvrouw bij haardplaats
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Onduidelijk, Markt met ballonnen verkoper 1443
Onduidelijk, Markt met ballonnen verkoper

Resultaat:

50 EUR

Jos Leurs, Dorpsgezicht Hulsel 1444
Jos Leurs, Dorpsgezicht Hulsel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
G. v/d Woude, Winters stadsgezicht Enkhuizen 1445
G. v/d Woude, Winters stadsgezicht Enkhuizen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Miniatuur aquarel, Waterpartij 1446
Miniatuur aquarel, Waterpartij

Resultaat:

60 EUR

W.G.F. Jansen, Landschap met knotwilgen, koeien en melkende boer 1447
W.G.F. Jansen, Landschap met knotwilgen, koeien en melkende boer
Startprijs 750 EUR
Albert Beaume, Herberg met figuren 1448
Albert Beaume, Herberg met figuren
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Karel Colnot, Vaas met bloemen 1449
Karel Colnot, Vaas met bloemen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Wim van Oostrom,Metaal reliëf 1450
Wim van Oostrom,Metaal reliëf

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Tazza met kersen 1451
C. Cornelisz, Tazza met kersen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Antieke naaktstudies 1452
2 Antieke naaktstudies

Resultaat:

200 EUR