Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2024

AD-

Veiling op donderdag 11 januari 2024 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee decoratieve tafelkanonnen, L 34 cm.
Resultaat: 50 EUR

Twee decoratieve bronzen tafelkanonnen. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: L 34 cm. In goede staat.

Kanon (nabouw)
Resultaat: 1.000 EUR

Groot zwartkruit cavalerie kanon. Nabouw. Te gebruiken voor nagespeelde veldslagen en salutschoten. Compleet met laadstokken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting; 180 x 105 x 97 cm. In goede staat.

Dolk + schede, L 24,5 cm.
Resultaat: 60 EUR

Marokkaanse dolk, belijmd met diverse soorten natuursteen + messing. 20e Eeuw. Afmeting: L 24,5 cm. In goede staat.

Duitse bajonet W.O. I
Resultaat: 45 EUR

Antieke Duitse bajonet W.O. I. Nummer 53419. Afmeting: L 55,5 cm. In goede staat.

Oosters kanon Lantanka, 1800
Resultaat: 650 EUR

Oosters bronzen boardkanon. Lantanka met bewerking. Circa 1800. Borneo/Indonesië. Afmeting: 91 cm. In goede staat.

Antieke Klingenthal degen, L 110 cm. degen
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse degen. Klingenthal wapenmagazijn Haarlem. Coulaux & Co. Afmeting: L 110 cm. In goede staat.

Twee decoratieve wandzwaarden
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke, decoratieve historisme wandzwaarden met draken. Circa 1890. Oxidatie bewerkte lemet. Afmeting: 87 cm. In goede staat.

Zeldzaam Chinees/Japans dubbelzwaard
Startprijs 600 EUR

Zeldzaam antiek Chinees/Japans dubbelzwaard, met heften van hoorn. 18e - 19e Eeuw. Met schede van bewerkt roggehuid, brons en signatuur. Bij uit het heft nemen ontstaan twee kortzwaarden. Afmeting: 64...

Antieke Japanse katana, 105 cm.
Startprijs 400 EUR

Antieke Japanse katana met tchuba. 18e - 19e Eeuw. Heft is bekleed met hardhout, later. Daardoor signatuur niet zichtbaar. Afmeting: 105 cm. In redelijk/goede staat.