Engelse mahoniehouten schrijftafel met lades + stoel met leder. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 150 x 78 cm/ 107 x 60 x 66 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse mahoniehouten armleunstoelen met intarsia. Voorzien van goede stoffering. Circa 1900. Afmeting: 111 x 58 x 75 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse (Engelse?) hangoortafel met originele polychromie. Bloemen/scheepvaart decor. Eén stuk blad mist. Afmeting: 74 x 99 x 108 cm. In redelijk/goede staat.
Moderne lederen designstoel met drie lederen ballen. Maker? Afmeting: 100 x 100 x 90 cm. In goede staat.
Mahoniehouten lectuurhouder met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 38 x 47 cm. In goede staat.
Eikenhouten Louis Seize kast met lade en jalouziedeur. Circa 1800. Afmeting: 71 x 64 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten vitrine/boekenkast (opzet). Met neo-gotisch lijstwerk op de vensters. Circa 1860. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 220 x 128 x 55 cm. In zeer goede staat.
Schrijfbureau in Engelse stijl. Kersenhout. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 142 x 69 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten empire tafel met kolompoot. Circa 1820. Lichte fineerschade. Afmeting: H 75 x Ø 130 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse Gründerzeit eettafel van notenhout. Circa 1880. Afmeting: 80 x 112 x 77 cm. In goede staat.
Fijnhouten belijmde marqueterie commode in Franse stijl, met bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 50 x 35 cm. In goede staat.
Fijnhouten belijmd ladenkastje in Franse stijl, met intarsia, bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuws. Afmeting: 74 x 45 x 33 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten 4-deurs vitrinekast met snekken en halve zuilen. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 193 x 130 x 45 cm. In zeer goede staat.
Duits wortelnoten gründerzeit secretaire met volle zuilen en origineel beslag. Circa 1880. Chiffoniere als secretaire. Afmeting: 148 x 91 x 60 cm. In zeer goede staat.