Noord Duitse mahoniehouten biedermeier secretaire met volle zuilen en 'Hutschachtel' (hoedendoos). Circa 1830. Oudere restauratie. Afmeting: 210 x 118 x 65 cm. In goede staat.
Drie-delig bankstel met chroom en bruin leder. Bugatti-stijl. Gebruikssporen/geleefd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 88 x 143 cm./ 70 x 84 x 70 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten Louis Philippe secretaire. Circa 1860. Zijkant krimpnaad. Afmeting: 160 x 102 x 45 cm. In redelijke staat.
Grote antieke ovale notenhouten spiegel met snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 111 x 120 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit halspiegel van notenhout. Met console en volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 235 x 84 x 32 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke eikenhouten boekenmolen. Circa 1910. Paar spijlen vervangen. Afmeting: 144 x 70 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe naaitafel met mooi binnenleven/intarsia. Circa 1870. Oudere restauratie. Afmeting: 77 x 50 x 41 cm. In redelijk/goede staat.
Twee hoge bijzet/sta-tafels van mahoniehout, met velours bekleding. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 88 x Ø 51 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten ladencommode met queen Anne klauwpoten + dubbel gebogen front. 20e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: 67 x 60 x 99 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten schaarstoel met floraal snijwerk en biezen zitting. Circa 1890. Afmeting: 86 x 62 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten louis quinze secretaire met bronzen beslag. Circa 1760. Afmeting: 104 x 105 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engels mahoniehouten kastje met lade, zijlade, origineel beslag en queen Anne poten. Afmeting: 73 x 60 x 33 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse bonheur met spiegel. Wortelhout fineer. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 186 x 84 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engels secretaire met bracketpoten en origineel beslag. Afmeting: 108 x 91 x 50 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken neo renaissance stoel met petit point bekleding en ranken. Afmeting: 122 x 74 x 80 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 74 x 88 x 45 cm. In goede staat.
Chinees penantkastje met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 74 x 104 cm. In goede staat.