Mahoniehouten Louis Seize commode met vier lades en origineel beslag. Circa 1780 - 1800. Afmeting: 96 x 126 x 56 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe tafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 79 x 90 x 70 cm. In goede staat.
Vroege 19e eeuwse mahoniehouten speeltafel. Afmeting: 76 x 80 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Duitse barok dekenkist van eikenhout + naam ingekerft. Circa 1800. Afmeting: 74 x 69 x 181 cm. In goede staat.
Bijzonder 18e eeuws Hollands mahoniehouten secretaire. Louis Quinze. Met rolcilinder en mooi gebogen binnenleven, vergulde kapitellen, origineel beslag en bronzen versieringen. Afmeting: 117 x 117 x 6...
Set eikenhouten bijzettafels met lades en band-intarsia. In Engelse landhuis stijl. Mooie dure kwaliteit. Tweede helft 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 75 x 70 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Drentse pastoorkast met lade. Eikenhout. Uitneembaar. Afmeting: 174 x 55 x 150 cm. In zeer goede staat.
Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.