Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot zilveren bestek ( gebak) 49
Lot zilveren bestek ( gebak)

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot zilveren bestek, divers 50
Lot zilveren bestek, divers

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2 Zilveren zoutnappen 51
2 Zilveren zoutnappen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Theebus met zilverwerk 52
Theebus met zilverwerk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren menageset 53
Zilveren menageset

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 54
Zilveren schaal

Resultaat:

160 EUR

5 Zilveren kandelaren 55
5 Zilveren kandelaren
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Zilveren wijwaterbak 56
Zilveren wijwaterbak

Resultaat:

700 EUR

Zilveren tandenstokerhouder 57
Zilveren tandenstokerhouder
Startprijs 700 EUR
Zilveren brandewijnkom, 18e eeuw 58
Zilveren brandewijnkom, 18e eeuw
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Emaille bestek, goud op zilver 59
Emaille bestek, goud op zilver

Resultaat:

325 EUR

Zilveren brandewijnkom 60
Zilveren brandewijnkom
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Zilveren doos, Burma 61
Zilveren doos, Burma

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren doos 62
Zilveren doos

Resultaat:

200 EUR

Zilveren theeblad met servies 63
Zilveren theeblad met servies
Startprijs 1.850 EUR
Verkocht
Glas met zilverwerk 64
Glas met zilverwerk

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Zilveren serveerbestek 65
Zilveren serveerbestek

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren kluwenmand 66
Zilveren kluwenmand

Resultaat:

140 EUR

Zilveren Weense schenkkan 1864 67
Zilveren Weense schenkkan 1864
Startprijs 800 EUR
Zilveren koektrommel 68
Zilveren koektrommel
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Trancheermes met zilver 69
Trancheermes met zilver

Resultaat:

140 EUR

Odeurflacon met goud 70
Odeurflacon met goud
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2 Odeurflacons met goud 71
2 Odeurflacons met goud

Resultaat:

110 EUR

Zilveren theedoos 72
Zilveren theedoos
Startprijs 480 EUR