Zilveren schaal, 800/000, rond model met kersendecor en geplaatst op 3 floraal bewerkte poten. Oostenrijk/Hongarije eind 19e eeuw. ø16x8cml. ca 178 gram. Voorzien van een restauratie aan de rand. Verder in goede staat.