Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zeldzaam Meissen servies 6000
Zeldzaam Meissen servies

Resultaat:

1.900 EUR

Twee grote Delftse wandplaquettes 6001
Twee grote Delftse wandplaquettes
Startprijs 900 EUR
Zeldzame tabaksdoos met zilveren montuur 6002
Zeldzame tabaksdoos met zilveren montuur
Startprijs 1.300 EUR
Verkocht
2x 18e Eeuwse Meissen figuren 6003
2x 18e Eeuwse Meissen figuren

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Majolica jardiniere 6004
Majolica jardiniere

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
6-Pas tegeltableau, 1890 6005
6-Pas tegeltableau, 1890

Resultaat:

550 EUR

Duitse Meissen theepot Ø 10,5 cm. 6006
Duitse Meissen theepot Ø 10,5 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Serie 18e eeuwse apothekerspotten (13x) 6007
Serie 18e eeuwse apothekerspotten (13x)

Resultaat:

5.000 EUR

Twee Rozenburg vazen, H 30 cm. 6008
Twee Rozenburg vazen, H 30 cm.
Startprijs 800 EUR
12-Pas tegeltableau 6009
12-Pas tegeltableau
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Duits Meissen porselein 6010
Duits Meissen porselein

Resultaat:

375 EUR

Twee Delftse schotels Ø 34,5 cm. 6011
Twee Delftse schotels Ø 34,5 cm.
Startprijs 1.200 EUR
Delftse dekselvaas, H 54 cm. 6012
Delftse dekselvaas, H 54 cm.
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Drie 18e eeuwse tabakspotten 6013
Drie 18e eeuwse tabakspotten

Resultaat:

1.000 EUR

Porseleinen figurengroep 6014
Porseleinen figurengroep
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Tabakspot 6015
Tabakspot

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Meissen presenteertablet 6016
Meissen presenteertablet

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Meissen schenkkan, H 14 cm. 6017
Meissen schenkkan, H 14 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Delftse apothekerspot, H 12 cm. 6018
Delftse apothekerspot, H 12 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zeldzame Delftse roompot 6019
Zeldzame Delftse roompot

Resultaat:

450 EUR

Engels serviesgoed met dienblad 6020
Engels serviesgoed met dienblad
Startprijs 250 EUR
Twee apothekerspotten, H 21 cm. 6021
Twee apothekerspotten, H 21 cm.
Startprijs 700 EUR
Verkocht
2x Italiaanse apothekerspot, H 25,3 cm. 6022
2x Italiaanse apothekerspot, H 25,3 cm.

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
2x Apothekerspot /houten voet 6023
2x Apothekerspot /houten voet

Resultaat:

850 EUR