Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese dekselterrine 7000
Chinese dekselterrine

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese klapmuts kom Ø 16 cm. 7001
Chinese klapmuts kom Ø 16 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese vaas 7002
18e Eeuwse Chinese vaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 19 cm. 7003
Chinese kom Ø 19 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Zeldzame set Chinees porselein 7004
Zeldzame set Chinees porselein

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Japanse Imari schenkkan, H 23 cm. 7005
Japanse Imari schenkkan, H 23 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Zes Chinese borden Ø 23 cm. 7006
Zes Chinese borden Ø 23 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Chinese klapmuts kom Ø 14,5 cm. 7007
Chinese klapmuts kom Ø 14,5 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 9,6 cm. 7008
18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 9,6 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zeldzame Chinese schotel  28,5 cm. 7009
Zeldzame Chinese schotel 28,5 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (9x) 7010
Lot Chinees porselein (9x)

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 7011
Lot Chinees porselein

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Twee Chinese kommen 7012
Twee Chinese kommen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot Chinese schotel Ø 11,3 cm. 7013
Lot Chinese schotel Ø 11,3 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (5x) 7014
Lot Chinees porselein (5x)

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 8 - 13 cm. 7015
Twee Chinese vazen, H 8 - 13 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 21,5 -24,5 cm. 7016
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 21,5 -24,5 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Vijf Chinese kang xi borden Ø 21,5 cm. 7017
Vijf Chinese kang xi borden Ø 21,5 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinese 'Sweet meat' set 7018
Chinese 'Sweet meat' set

Resultaat:

2.500 EUR

Imari kraankan op zilveren voet 7019
Imari kraankan op zilveren voet
Startprijs 900 EUR
Verkocht
17e Eeuwse Chinese schotel Ø 21,2 cm. 7020
17e Eeuwse Chinese schotel Ø 21,2 cm.

Resultaat:

500 EUR

Lot porselein (2x) 7021
Lot porselein (2x)
Startprijs 200 EUR
Grote Chinese vaas, H 121 cm. 7022
Grote Chinese vaas, H 121 cm.
Startprijs 3.500 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 24 cm. 7023
Chinese vaas, H 24 cm.

Resultaat:

1.500 EUR