Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Franse vaas, H 67 cm. 2000
Franse vaas, H 67 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Zeldzame smeedijzeren geldkist 2001
Zeldzame smeedijzeren geldkist

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Bronzen kaarskandelaar, H 21 cm. 2002
Bronzen kaarskandelaar, H 21 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Twee vuurvergulde oorvazen, H 35 cm. 2003
Twee vuurvergulde oorvazen, H 35 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Twee Italiaanse lampen, H 70 cm. 2004
Twee Italiaanse lampen, H 70 cm.

Resultaat:

200 EUR

Antieke speeldoos, 1870 2005
Antieke speeldoos, 1870
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Twee pronkkannen met ijsglas, 1880 2006
Twee pronkkannen met ijsglas, 1880

Resultaat:

110 EUR

Twee zeldzame empire kandelaren, H 66 cm. 2007
Twee zeldzame empire kandelaren, H 66 cm.
Startprijs 4.500 EUR
Verkocht
Zeldzame camee, 1880 2008
Zeldzame camee, 1880

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antieke messenslijper 2009
Antieke messenslijper

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Twee Charles Dix kandelaren, 1840 2010
Twee Charles Dix kandelaren, 1840

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee marmeren cassolettes 2011
Twee marmeren cassolettes

Resultaat:

450 EUR

Twee cassolettes, H 47 cm. 2012
Twee cassolettes, H 47 cm.
Startprijs 1.250 EUR
Twee vergulde bronzen putti's, 1850 2013
Twee vergulde bronzen putti's, 1850
Startprijs 400 EUR
Likeurkelder in Schwarzwalder-stijl 2014
Likeurkelder in Schwarzwalder-stijl
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Design lamp met bollen 2015
Design lamp met bollen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Samovaar 2016
Samovaar

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zeldzaam goudleer behang fragment 2017
Zeldzaam goudleer behang fragment

Resultaat:

400 EUR

Theestoof 2018
Theestoof
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2x Studie model van gips 2019
2x Studie model van gips

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Houten studie model 2020
Houten studie model

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee bronze kandelaren, H 20,5 cm. 2021
Twee bronze kandelaren, H 20,5 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Marmeren lampenvoet, H 65 cm. 2022
2x Marmeren lampenvoet, H 65 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Grote dekselschaal met brons 2023
Grote dekselschaal met brons

Resultaat:

225 EUR