Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen figurengroep van Jef Lambeaux 5000
Bronzen figurengroep van Jef Lambeaux
Startprijs 2.400 EUR
Verkocht
Nam Greb, Bronzen koffer/naakte vrouw 5001
Nam Greb, Bronzen koffer/naakte vrouw

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Bronzen olifant 5002
Bronzen olifant

Resultaat:

400 EUR

Bronzen torso op sokkel, H 144 cm. 5003
Bronzen torso op sokkel, H 144 cm.
Startprijs 5.000 EUR
E. Picault, Krijger 5004
E. Picault, Krijger
Startprijs 750 EUR
Bronzen figuur door E. Picault 5005
Bronzen figuur door E. Picault
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Antiek bronzen figuur, Denkende Romein 5006
Antiek bronzen figuur, Denkende Romein

Resultaat:

950 EUR

17e Eeuwse houten Madonna met kindje Jezus, H 59 cm. 5007
17e Eeuwse houten Madonna met kindje Jezus, H 59 cm.
Startprijs 650 EUR
Houtgestoken figuur, H 23 cm. 5008
Houtgestoken figuur, H 23 cm.
Startprijs 200 EUR
Memento mori houten schedel 5009
Memento mori houten schedel
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Bronzen eend van Evert den Hartog 5010
Bronzen eend van Evert den Hartog

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Twee Vlaamse gaaien van brons 5011
Twee Vlaamse gaaien van brons

Resultaat:

600 EUR

Zeer grote bronzen figurengroep, Paarden met strijdwagen 5012
Zeer grote bronzen figurengroep, Paarden met strijdwagen
Startprijs 3.250 EUR
Verkocht
18e - 19e Eeuws kerkelijk beeld, H 137 cm. 5013
18e - 19e Eeuws kerkelijk beeld, H 137 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Houtgesneden Balinees figuur, H 158 cm. 5014
Houtgesneden Balinees figuur, H 158 cm.

Resultaat:

250 EUR

Bronzen figuur, Man met pikhaak 5015
Bronzen figuur, Man met pikhaak
Startprijs 200 EUR
Bronzen figuur, H 70 cm. 5016
Bronzen figuur, H 70 cm.
Startprijs 350 EUR
Bronzen figuur, H 38,5 cm. 5017
Bronzen figuur, H 38,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Memento Mori kristalglazen schedel 5018
Memento Mori kristalglazen schedel

Resultaat:

1.000 EUR

J. Cardona, Boer met zeis 5019
J. Cardona, Boer met zeis
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Bronzen figuur van L. Gobert 5020
Bronzen figuur van L. Gobert

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Houtgestoken koe door Fritz Buri 5021
Houtgestoken koe door Fritz Buri

Resultaat:

550 EUR

Bronzen groep met apen 5022
Bronzen groep met apen
Startprijs 2.800 EUR
Antieke damesbuste, 1900 5023
Antieke damesbuste, 1900
Startprijs 50 EUR