Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek bronzen figuur, Denkende Romein

Startprijs 950 EUR
Resultaat:
950 EUR

Beschrijving

19e Eeuws antiek bronzen figuur door F. Barbedi├źnne. 1810 - 1892. Denkende Romein. Mooie patina. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.