Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kapitale boekenkast, 1880 4000
Kapitale boekenkast, 1880

Resultaat:

1.800 EUR

18e Eeuws wortelnoten kabinet, 1760 4001
18e Eeuws wortelnoten kabinet, 1760
Startprijs 2.000 EUR
Commode 4002
Commode
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Secretaire, 1830 4003
Secretaire, 1830

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Franse vitrinekast, 1880 4004
Franse vitrinekast, 1880

Resultaat:

170 EUR

Wortelnoten bureau, 1760 4005
Wortelnoten bureau, 1760
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Wortelnoten vitrinekast 4006
Wortelnoten vitrinekast

Resultaat:

1.500 EUR

Secretaire met opzet 4007
Secretaire met opzet
Startprijs 800 EUR
Stick chair 4008
Stick chair
Startprijs 1.200 EUR
Spaans tabernakel 4009
Spaans tabernakel
Startprijs 1.800 EUR
Verkocht
Willem III bonheur, 1860 4010
Willem III bonheur, 1860

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Japans lakwerk kamerscherm 4011
Japans lakwerk kamerscherm

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrinekast, 1880 4012
Wortelnoten vitrinekast, 1880

Resultaat:

350 EUR

Vintage Maison Charles horse table 4013
Vintage Maison Charles horse table
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Wortelnoten kabinet, 1760 4014
Wortelnoten kabinet, 1760

Resultaat:

400 EUR

18e Eeuwse commode 4015
18e Eeuwse commode
Startprijs 450 EUR
Antieke kast, 1880 4016
Antieke kast, 1880
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Antieke vitrinekast 4017
Antieke vitrinekast

Resultaat:

350 EUR

Eiken glaskast 4018
Eiken glaskast
Startprijs 700 EUR
18e Eeuws secretaire 4019
18e Eeuws secretaire
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Wortelnoten secretaire 4020
Wortelnoten secretaire

Resultaat:

150 EUR

Franse speeltafel, 1900 4021
Franse speeltafel, 1900
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Hollandse vitrinekast 4022
Hollandse vitrinekast

Resultaat:

250 EUR

Vitrinekast mahoniehout 4023
Vitrinekast mahoniehout
Startprijs 400 EUR