Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek zwaard, L 97,5 cm. 2700
Antiek zwaard, L 97,5 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Oosters kanon Lantanka, 1800 2701
Oosters kanon Lantanka, 1800

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Duits vuursteen jachtgeweer, L 144 cm. 2702
Duits vuursteen jachtgeweer, L 144 cm.

Resultaat:

450 EUR

Pistool, L 38 cm. 2703
Pistool, L 38 cm.
Startprijs 500 EUR
Set zeldzame pistolen met bajonet 2704
Set zeldzame pistolen met bajonet
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Marokkaans vuursteengeweer, L 163 cm. 2705
Marokkaans vuursteengeweer, L 163 cm.

Resultaat:

400 EUR

Dubbelloops jachtgeweer, L 123 cm. 2706
Dubbelloops jachtgeweer, L 123 cm.
Startprijs 750 EUR
Pistool 2707
Pistool
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Colt revolver 2708
Colt revolver

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Jachtgeweer , L 110 cm. 2709
Jachtgeweer , L 110 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Jachtgeweer, L 120 cm. 2710
Jachtgeweer, L 120 cm.

Resultaat:

150 EUR

Antieke hoofdbedekking, 1900 2711
Antieke hoofdbedekking, 1900
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Dajak blaaspijp + koker met pijlen 2712
Dajak blaaspijp + koker met pijlen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Antieke Indonesische speer 2713
2x Antieke Indonesische speer

Resultaat:

200 EUR

Antiek pistool, L 36 cm. 2714
Antiek pistool, L 36 cm.
Startprijs 525 EUR
Verkocht
18e Eeuws pistool + beugel 2715
18e Eeuws pistool + beugel

Resultaat:

200 EUR

Groot decoratief zwaard, L 126 cm. 2716
Groot decoratief zwaard, L 126 cm.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Turkse karabijn, L 124 cm. 2717
Turkse karabijn, L 124 cm.

Resultaat:

190 EUR

Lot Duitse documenten uit de WO I + WO II 2718
Lot Duitse documenten uit de WO I + WO II
Startprijs 100 EUR
Decoratief pistool, L 46 cm. 2719
Decoratief pistool, L 46 cm.
Startprijs 100 EUR
Voorlader, L 137 cm. 2720
Voorlader, L 137 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Lot dolken/jachtmessen 2721
Lot dolken/jachtmessen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot jachtmessen, L 10 - 30 cm. 2722
Lot jachtmessen, L 10 - 30 cm.

Resultaat:

225 EUR

Dubbelloops jachtgeweer, L 116 cm. 2723
Dubbelloops jachtgeweer, L 116 cm.
Startprijs 130 EUR