Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Amsterdamse staande klok, H 275 cm. 3500
Amsterdamse staande klok, H 275 cm.

Resultaat:

6.500 EUR

Verkocht
Franse olifantenpendule 3501
Franse olifantenpendule

Resultaat:

4.500 EUR

Antieke Franse reiswekker, 1890 3502
Antieke Franse reiswekker, 1890
Startprijs 300 EUR
Franse pendule (religieus) 3503
Franse pendule (religieus)
Startprijs 350 EUR
Grote Schwarzwalder koekoeksklok, 83 cm. 3504
Grote Schwarzwalder koekoeksklok, 83 cm.
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Danziger staande klok, H 230 cm. 3505
Danziger staande klok, H 230 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Antieke staande moederklok, H 227 cm. 3506
Antieke staande moederklok, H 227 cm.

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Cloisonné klokkenstel, 1900 3507
Cloisonné klokkenstel, 1900

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Franse pendule met elf 3508
Franse pendule met elf

Resultaat:

1.100 EUR

Franse pendule, 1880 3509
Franse pendule, 1880
Startprijs 300 EUR
Vuurvergulde Charles Dix pendule 3510
Vuurvergulde Charles Dix pendule
Startprijs 600 EUR
Louis Seize pendule onder stolp 3511
Louis Seize pendule onder stolp
Startprijs 300 EUR
3-Delig boulle klokkenstel 3512
3-Delig boulle klokkenstel
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Lenzkirch reiswekker 3513
Lenzkirch reiswekker

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Franse pendule met porseleinen plaquettes, 1880 3514
Franse pendule met porseleinen plaquettes, 1880

Resultaat:

200 EUR

18e Eeuwse Engelse bracketklok, H 40 cm. 3515
18e Eeuwse Engelse bracketklok, H 40 cm.
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Staande klok 3516
Staande klok

Resultaat:

275 EUR

Antieke Franse empire pendule, 1820 3517
Antieke Franse empire pendule, 1820
Startprijs 875 EUR
Verkocht
Franse Cartel klok 3518
Franse Cartel klok

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Wortelnoten tafelklok 3519
Wortelnoten tafelklok

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Weense regulateur, 125 cm. 3520
Weense regulateur, 125 cm.

Resultaat:

225 EUR

Zaanse klok, 1900 3521
Zaanse klok, 1900
Startprijs 120 EUR
Franse empire pendule, 1820 3522
Franse empire pendule, 1820
Startprijs 850 EUR
Zuid- Duitse Kuhschwanz Uhr, 1770 3523
Zuid- Duitse Kuhschwanz Uhr, 1770
Startprijs 1.600 EUR