Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren comfoor met brander 265
Zilveren comfoor met brander

Resultaat:

225 EUR

Zilveren visschep 266
Zilveren visschep
Startprijs 200 EUR
Odeurflacon in cassette 267
Odeurflacon in cassette
Startprijs 170 EUR
Zilveren druivenschaar 268
Zilveren druivenschaar
Startprijs 80 EUR
Zilveren doos 269
Zilveren doos
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Zilveren ovaal muntendoosje 270
Zilveren ovaal muntendoosje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren doos met lapis lazulli 271
Zilveren doos met lapis lazulli

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kristallen flacon met zilver 272
Kristallen flacon met zilver

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Karaffen met zilver 273
2 Karaffen met zilver

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Inktstel met zilver 274
Inktstel met zilver

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Paar zilveren kaarskandelaren, 275
Paar zilveren kaarskandelaren,

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Plated koffieservies, 5- delig 276
Plated koffieservies, 5- delig

Resultaat:

100 EUR

Zilveren schaal 277
Zilveren schaal
Startprijs 425 EUR
Zilveren toilet-set, Gustave Keller 278
Zilveren toilet-set, Gustave Keller
Startprijs 500 EUR
Kavel zilver met blauw glas 279
Kavel zilver met blauw glas
Startprijs 60 EUR
Twee zilveren kandelaren 280
Twee zilveren kandelaren
Startprijs 900 EUR
Zilveren schaal 281
Zilveren schaal
Startprijs 400 EUR
Zilveren vergulde schaal 282
Zilveren vergulde schaal
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Drie delen zilver 283
Drie delen zilver

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren asperge-schep 284
Zilveren asperge-schep

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren ovale schaal 285
Zilveren ovale schaal

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
9 Delen bestek met zilver en plated. 286
9 Delen bestek met zilver en plated.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zilveren tazza met bloemenrand 287
Zilveren tazza met bloemenrand

Resultaat:

120 EUR