Twee antiek houten kandelaren. Circa 19e eeuw. Frankrijk. Afmeting: H 55 - 67 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde hoedendoos van spaanhout, met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 42 x 23 x 17 cm. In goede staat.
60-er Jaren Sputnik hanglamp. Verchroomd. Iets oxidatie. Lamp is compleet. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.
Mooie en gave 19e eeuwse Franse fijnhouten likeurkelder met intarsia. Compleet, met gaaf glaswerk + karaffen. Circa 1860. Afmeting: 27 x 33 x 25 cm. In goede staat.