Diese Webseite verwendet Cookies

Juliveiling 2024

Nachverkauf | Präsenzauktion

Schemerlamp met zilveren voet
Startpreis 275 EUR

Zilveren bonbonmand (Engels)
Startpreis 80 EUR

Wandelstok met zilver
Startpreis 250 EUR

Fraaie wandelstok met zilveren knop, 925/000, in de vorm van een hoofd van een monnik. London, Engeland. 19e Eeuw. 97 cm. In goede staat.

Zilveren broodmand
Startpreis 250 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, ovaal gezaagd model, met spijlendecor, geplaatst op een ovale ring met dubbele filetrand en 2 leeuwenmacrons met ogen. 28x17x9,5cm. ca 360 gram. In goede staat.

Zilveren koffieservies, 3 delig
Startpreis 1.200 EUR

2 Zilveren hanen
Startpreis 500 EUR

Twee zilveren hanen, 800/000, 16x10cm. en 18x13cm. Totaal ca 403 gram. Voorzien van onduidelijk keur. In goede staat.

Zilveren suikerbak
Startpreis 350 EUR

Zilveren kandelaar
Startpreis 90 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, op een ronde voet met een konische pilaar en filetranden. ø8,5x17cm. ca 177 gram met een gevulde voet. Kleine deukjes langs de rand, verder in goede staat.

Antiek zilveren bord
Startpreis 600 EUR

Zilveren servies, 4 delig
Startpreis 1.400 EUR

Russisch zilveren blad
Startpreis 150 EUR

Russische bonbonniere
Startpreis 275 EUR

Zilveren koektrommel
Startpreis 575 EUR

Mooie zilveren koektrommel, 800/000, met een gecontourneerde rand met filetbewerking. De koektrommel heeft een vergulding aan de binnenzijde. ø13x8cm. ca 507 gram. In zeer goede staat.

Zilveren koektrommel
Startpreis 600 EUR

Zilveren vaas (Perzisch)
Startpreis 140 EUR

3-Delige mokka-set
Startpreis 450 EUR

Zilveren doosje
Startpreis 80 EUR

Glazen bakje met zilveren deksel
Startpreis 80 EUR

Zilveren bonbonmandje
Startpreis 80 EUR

Zilveren bonbonmandje, 833/000, rond mandje met gezaagd spijlen en floraal decor en een hengsel. ø12x10 cm. ca 92 gram. MT.: J.M. van Kempen Voorschoten, jl.:G:1916. In goede staat.

Zilveren ovale schaal
Startpreis 225 EUR

Zilveren serveerschaal, 800/000, ovaal model met een getorste rand met 4 uitgewerkte elementen en geplaatst op 4 bewerkte poten. ca 226 gram. 29x20x9cm. Klein deukje, verder in goede staat.

Zilveren brandewijnkom
Startpreis 450 EUR

Zilveren slatang
Startpreis 160 EUR

Zilveren slatang, 833/000, glad model met een bewerkte knop. MT.: H.S. de Leeuw, Den Bosch, jl.: X:1857. 28 cm. ca 162 gram. In goede staat.

Odeurflacon met gouden dop
Startpreis 150 EUR

Odeurflacon met gouden dop
Startpreis 140 EUR