Set van vijf 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Grote boeddha van groene jade. 20e Eeuw. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.
Groot, staand, Oosters boeddha figuur met polychromie en goud. Afmeting: H 102 cm. In goede staat.
Oude/antieke Thaise bronzen boeddha. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese foo dogs van brons met patina. Eén oor gerestaureerd. Afmeting: 31 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese muntstukken/plaquettes met karaktertekens. Afmeting: Ø 5 - 6,5 cm. In goede staat.
Oud Chinees rol-schilderij. Voorouder met kleinzoon. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 44 cm. In goede staat.
2x Tibet. 20e Eeuw. 1x Koperen gebedskelk. 1x Gebedsrolhouder met karaktertekens. Afmeting: 17,5 - 33,3 cm. In goede staat.
Antiek Chinees houtgestoken godheid met staf en granaatappel. Circa 1900. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Drie Chinese aquarellen met signatuur. 20e Eeuw. Landschappen. Aquarel op papier. Afmeting: 25,5 - 34 cm. In goede staat.
Antiek, rond Japans lakwerk paneel in lijst. Originele lijst met been en goudlak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Oud Tibetaans koperen reliëf met Boeddhistische tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24,5 x 3 cm. In goede staat.
Groot verguld Oosters boeddhistisch bronzen figuur. Musicerend. 20e Eeuw. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese schalen met familie rose decors (figuren, floraal, dieren, goud). Centraal gat. Verder goed. Afmeting: 32 - 43 cm. In redelijke staat.
Antiquarisch boek, the pageant of Peking. By A.S. Watson & Co. Shanghai - China. 1922 Second edition. Printed 1920, Kelly & Walsh Ltd. Shanghai - China. Met 66 drukken van foto's van Peking. Vochtvlek...
Oude Chinese bronzen boeddha met restvergulding, bodemmerk en floraal bodemmerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Chinese, vierkant porseleinen vaas, met decor van groene draken. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in tuin decor. Beschadigd. Afmeting: H 50,3 cm. In redelijke staat.
Zes Chinees porseleinen tazza's met floraal decor. Familie Verte. 19e Eeuw. Eén tazza chips, rest goed. Afmeting: H 5 x Ø 11 cm.
Chinees blanc de chine porseleinen figuur. Tijger met wijsheer. Bodemmerk. Afmeting: 24 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met pioenrozen/paradijsvogel decor. 18e Eeuw. Gerestaureerd. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.
Koreaans porseleinen vaas met bamboe decor. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met ribbels in bloemvorm. Met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 17,6 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen familie rose Kantonese schotel met floraal/fruit/vlinders en goud decor. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.