Oude Afrikaanse hardhouten tabakspijp. 20e Eeuw. Afmeting: L 50 cm. In goede staat.
Grote collectie met wijnetiketten. Frankrijk. 20e Eeuw. Ongebruikt. Honderden. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.
Lot met acht antieke merklappen. Divers. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.
Opgezette Afrikaanse impala springbok. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Opgezette Afrikaanse springbok. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Antiek ijzeren muziekstandaard. Circa 1900. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.
Vier gietijzeren koffie + gehakt molens. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ca. 20 - 30 cm. In goede staat.
Exclusieve bontjas Mary Grayo Monte Carlo. Afmeting: L 91 cm. In goede staat.
Twee lange dames bontjassen van zeer hoogwaardige kwaliteit. Herkomst zaak uit Monaco. Afmeting: L 100 - 111 cm. In zeer goede staat.
Twee korte dames bontjassen. Afmeting: L 50 - 66 cm. In zeer goede staat.