Zoeken

Zilveren suikerbak met blauw glas
Startprijs 180 EUR

Zilveren suikerbak, 833/000, rond gezaagd model versierd met guirlandes, parelrand, met klauwpoten en florale decoratie. De bak is voorzien van een blauw glazen bak. 15x11x7,5cm. In goede staat.

18e Eeuwse reisset met zilveren greep
Startprijs 325 EUR

Zilveren schenkkan
Startprijs 700 EUR

4-Delig zilveren servies op dienblad
Startprijs 1.500 EUR

Zilveren koffiekan
Startprijs 375 EUR

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 400 EUR

Lot messen met zilveren heft
Startprijs 100 EUR

Lot messen met zilveren heft, diverse modellen met monogrambewerking. In redelijk goede staat. Diverse gehaltes

Zilveren lepel en vork met figuren
Startprijs 60 EUR

Zilveren koektrommel met onderschotel
Startprijs 400 EUR

Zilveren koektrommel met onderschotel, 835/000, ovaal model met een grove parelrand en hamerslag. Gemerkt: Begeer, van Kempen en Vos. 17,5x14,5x7cm. Een enkel deukje, verder in goede staat.

Zilveren theeservies, 4 delig
Startprijs 650 EUR

Zilveren oorijzer met stiften
Startprijs 225 EUR

Zilveren oorijzer met stiften, 833/000, MT.: G.Hofman, Kollum, jl.:S:1902. Met gecontourneerde stiften voorzien van floraal decor en een parelrand. ca 92 gram. Iets gedeukt verder in goede staat.

Lot zilver, filet en hartfilet
Startprijs 275 EUR

Zilveren trekpot
Startprijs 120 EUR

Zilveren trekpot, 925/000, met een rococo-stijl, op een ronde voet met een getorst motief. 16x8x15cm. ca 155 gram. Italië. Deukje, verder in goede staat

Zilveren trekpot, 1853
Startprijs 400 EUR

Zilveren theedoos
Startprijs 375 EUR

Zilveren soepsleef
Startprijs 100 EUR

Zilveren soepsleef, 835/000, met een ronde bak voorzien van een bloemgravure aan de onderzijde. De steel heeft een cartouche met lijnendecor. ca 138 gram. 32 cm. In goede staat.

Zilver vergulde gebaksbestek
Startprijs 120 EUR

Zilveren schaal (hamerslag)
Startprijs 130 EUR

Plated jardiniere
Startprijs 90 EUR

Antieke plated jardiniere/bonbonschaal met stierkoppen en klauwpoten. Voorzien van blauw-glazen binnenwerk. Afmeting: 5,5 x 19 x 11 cm. In goede staat.

Lot vorkjes & mesjes met zilver
Startprijs 80 EUR

Lot met 6 vorken en messen met zilveren heft, 800/000. De tanden en lemmeten zijn verguld. 15-17cm. In goede staat.

Zilveren brillenkoker met bril
Startprijs 120 EUR

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 150 EUR

Zilveren bestek met 2 messen
Startprijs 140 EUR

Zilveren bestek, 800/000, met 5 lepels, 2 vorken en 2 messen met zilveren heft. 21-26cm. ca 330 gram. In redelijk goede staat

2 Delen Chinees zilver
Startprijs 80 EUR

Twee delen Chinees zilver, met een miniatuur hengselmand met schuifbare bodem, rond model met draak, ø4x6cm., en een rechthoekige zilveren hanger met tekst, 5 cm. Totaal ca 44,1 gram. In goede staat