Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Vijf miniattur schilderijen.
Startprijs 50 EUR

Vijf gesigneerde miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Portretten. Afmeting; H 8 x B 7 cm. In goede staat.

Sculte Twentse Whisky 2MB Recipe 3
Startprijs 400 EUR

Sculte Twentse Whisky 2 MB Recipe Three Special Limited Edition. In originele verpakking. Afmeting: 25,5 x 11 x 10 cm. In goede staat.

Sculte Twentse Whisky 4MB
Startprijs 425 EUR

Sculte Twentse Whishy. Special Limited Edition 4 MB Recipe One. In originele verpakking. Afmeting: 25,5 x 10,5 x 10 cm. In goede staat.

Lot scheermessen
Startprijs 80 EUR

Groot lot met antieke scheermessen. Afmeting: ca. 30 cm. In goede staat.

Lot diversen (4x)
Startprijs 60 EUR

Vier maal divers antiek. 1x Art Deco glazen dekseldoos met zilveren deksel. 1x Vetecoussi parfumverstuiver. 1x Art Nouveau inktstel met briefopener. 1x Inktstel met glas, tafelbel en vergulding. Afmet...

Tondeldoos + kolentang
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Friese tondeldoos + kolentang, t.b.v. Friese staartklok. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.

Haardset + ombouw 2x kandelaar
Startprijs 100 EUR

Messing haardomranding met twee jugendstil piano kandelaren. Circa 1900. Afmeting haardomranding: 136 x 35 x 17 cm. Afmeting kandelaren: H 25 cm. In goede staat.

2x Theestoof
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven met koperen binnenbak. Circa 1860. Tevens goed te gebruiken als wijnkoelers. Afmeting: H 40 - 43 cm. In goede staat.

Kandelaren + ketel
Startprijs 50 EUR

Twee antieke kerkelijke kandelaren van messing, neo gotisch. Plus een koperen waterketel. 19e Eeuw. Afmeting: 51 - 73 cm. In goede staat.

Aker Ø 38 cm.
Startprijs 50 EUR

Antiek koperen aker. 19e Eeuw. Houtbak geheel rondom met koperen nagels. Afmeting; H 30 Ø 38 cm. In goede staat.

Theestoof
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Hollandse theestoof van notenhout. Octagonaal. Barok-stijl. Met klauwpoten. Afmeting: 48 x 31 x 31 cm. In goede staat.

Lot antiek distilleer werk
Startprijs 30 EUR

Drie antieke delen t.b.v. distelleer werk. 1x Cassette met thermo/meters + gesigneerd Adam, 19e eeuw. 2x Trechter. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.

Haardstel, 1910
Startprijs 30 EUR

Antiek 5-delig haardstel van messing. Circa 1910. Afmeting: 74 x 24 x 16 cm. In goede staat.

Stel vuurbokken
Startprijs 100 EUR

Twee zware gietijzeren vuurbokken met leeuwen. Holland. 19e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 x 20 cm. In goede staat.

Drie delen divers antiek
Startprijs 80 EUR

Drie delen divers antiek. Bestaande uit; Jugendstil gietijzeren kindernaaimachine. Compositie metalen beeld. Art Nouveau inktpot van compositie metaal. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.

2x Antiek (divers)
Startprijs 50 EUR

Twee delen divers antiek. 1x Gietijzeren weegschaal, circa 1900. 1x Messing barometer met putti, circa 1900. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.

Lot divers (kandelaren/haardscherm/parapluhouder)
Startprijs 50 EUR

Lot met divers koperwerk. 1x Paraplubak. 1x Haardscherm met bewerkte afbeelding van figuren in interieur. 2x Gedraaie kandelaar. Allen circa 1900. Afmeting: haardscherm 86 cm. Afmeting: kandelaar H 32...

Antiek haardstel, 1900
Startprijs 40 EUR

Antiek 5-delig haardstel van messing. Circa 1900. Afmeting: 22 - 63 cm. In goede staat.

Sterilisatieglas t.b.v. tandarts
Startprijs 40 EUR

Antiek, bruin-glazen sterilisatieglas, inclusief tandarts attributen. Circa 1920. Afmeting: H 25 x Ø 10 cm. In goede staat.

Jugendstil beeld, Vrouw
Startprijs 60 EUR

Antiek jugendstil figuur met glazen houder, met polychromie. Compositie metaal. Circa 1900. Haarscheuren in basement. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.

Gestoken kom/schaal Ø 22 cm.
Startprijs 60 EUR

Hardhouten kom/schaal, gestoken uit boomstronk. Afrika? 20e Eeuw. Afmeting: 14,5 x Ø 22 cm. In goede staat.

2x Divers (KNAC plaquette + autoklok)
Startprijs 60 EUR

Duitse Kienzle autoklok van chroom (veer klok vast) + plaquette van chroom, Koninklijke Nederlandse Automobiel Club (KNAC). Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

Chris Haselev lampenvoet (Denemarken)
Startprijs 60 EUR

Deense jaren 60 steengoed lampenvoet door Chris Haselev, voor Jeti Keramiek Denemarken. Afmeting: H 29 x Ø 20 cm. In goede staat.

Plaquette (terracotta), Italië
Startprijs 70 EUR

Grote geglazuurde terracotta plaquette met voorstelling van Heilige Fransiscus. 1982 Ablamon Faenza Italië. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.