Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Hollandse borden
Resultaat: 15 EUR

Vijf Hollandse keramieken borden ca. 1900; 3x Petrus Regout Maastricht borden, decor Hong, 2x ongemerkt "Als vriend naar binnen gaat komt nooit te laat" en "zoals het klokje thuis tikt tikt het nergen...

Kaststel, imari
Startprijs 10 EUR

Imari porseleinen 3-delig kaststel 2e helft 20e eeuw in goede staat 13-16cm.

Russisch beeldje, aardewerk
Resultaat: 10 EUR

Oud Russisch terracotta beschilderd figuur (etiket) in goede staat 25xø14cm.

Tettau Jugendstil vaas
Resultaat: 15 EUR

Grote antieke Tettau porseleinen oorvaas Jugendstil ca. 1900 met figuren- en gouddecor. Stuk bodem is gelijmd Cond.: M

Set bedeltjes zilver
Resultaat: 20 EUR

Lot met 10 massieve zilveren bedels. Diverse bedels met beren. totaal ca 23.6 gr

Titanium set
Resultaat: 15 EUR

Lot Titanium sieraden bestaande uit oorhangers, 48 mm, en een lange hanger, 95 mm, aan een lang collier, ca 80 cm.

Set bedeltjes zilver
Resultaat: 15 EUR

Lot met 10 massieve zilveren bedels. Diverse bedels met beren. totaal ca 23.3 gr

Oorstekers pave bollen
Startprijs 15 EUR

Oorstekers zilver 925/000 met zirconia's. Oostekers met bollen pave gezet met witte zirconia's. ø 8 mm ca 3.6 gr

Lot horloges
Resultaat: 40 EUR

Lot horloges in beugeltasje. Diverse horloges, 5 stuks, in een beugeltasje van Platinola.

Divers plated
Resultaat: 15 EUR

Divers oud plated o.a; suikerschaal, suikertang, theezeef, vork etc. 9-23cm. Cond.: G

Oorstekers met zirconia
Startprijs 15 EUR

Oorstekers zilver 925/000 met vierkante bruine zirconia, 7.5x7.5 mm ca 3.2 gr

Hanger rose
Resultaat: 15 EUR

Hanger zilver rose verguld 925/000 met bruine zirconia's. Ronde hanger met een grote zirconia, ø 11 mm en een kleine zirconia, 4 mm. ca 5,1 gr

4 Gravures, 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Vier 19e eeuwse ingekleurde Franse gravures op papier, statie portretten 21x11cm. Cond.: G

Schilderij, Düsseldorfer Schule
Resultaat: 20 EUR

Düsseldorfer Schule (onduidelijke signatuur), olieverf op paneel, hooimijten 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, J. Varly
Startprijs 15 EUR

J. Varly ca. 1900, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 25x27cm. Cond.: G

2 Etsen
Startprijs 15 EUR

Twee werken op papier; 1x gravure naar David Tenier 24x18cm. en 1x druk, kasteel 18x14cm. Beide waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw.

Schilderij, v. Weerd
Resultaat: 15 EUR

Henk van Weerd 1941, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

Houtsnede
Resultaat: 15 EUR

Karl Behling 1919 (Duitse School), houtsnede op papier, "Neuende" 25x16cm. Cond.: G

Houtsnede
Resultaat: 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1910 (originele lithosnede), lithosnede op papier, zeilboten voor de kust 46x31cm. Cond.: G

Ets, Smit
Startprijs 15 EUR

Yamashita?, epreuve de artiste (Japan ca. 1970), ets op papier, dames met kousen 11,5x11,5cm. Cond.: G

Ongesigneerd landschap met kerk
Startprijs 15 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, landschap met kerktoren

Gravure, boer
Startprijs 15 EUR

Oude gravure 1e helft 20e eeuw van een rokende boer, gravure op papier 10x10cm. Cond.: G

Helmut Müller
Startprijs 15 EUR

Helmut Müller (Duitse School), tekening op papier, Burgruïne Kynast 24x19cm. Cond.: G

Gravure landschap
Startprijs 15 EUR

Ongesigneerd? 1e helft 20e eeuw, gravure op papier, landschap met dorp en figuren op het land 23x40cm. Cond.: G