Oude regelateur 2e helft 20e eeuw, functies niet getest 64x29x13cm., Cond.: R
Oude Sallander Warmink klok met maanstand, notenhouten kast en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw 1ketting ligt los 52x24x18cm.
Oude bureauklok ca. 1950 "Made in Great Britain" met bovenliggende balans in goede staat 16x16x7cm.
Oude Notenhouten Zaanse klok met atlas, bel en bronzen armaturen. Lichte fineerschade aan de onderzijde klok) 2e helft 20e eeuw 48x20x15cm. Cond.: R
Oude Hollandse mini Friese staartklok 20e eeuw in originele staat (functies niet getest), zuiltjes missen 57x14x11cm. Cond.: R-G
Jugendstil keramieken klok met wekkeruurwerk ca. 1900 (functioneert niet). Gemerkt verso Vincent (niet beschadigd) 26x20x8cm. Cond.: G
Oude notenhouten Zaanse klok met bronzen monturen en atlas 2e helft 20e eeuw in goede staat
Zeldzame eikenhouten regelateur met kwartierslag Westminster en grote opdraaibussen ca. 1920 Keinzle. Uurwerk moet worden gereinigd, functies niet getest 77x33x17cm. Cond.: G
Oude tafelklok met wekkeruurwerk en twee figuren (compositie metaal) 2e helft 20e eeuw 37x22x9cm. Cond.: G
Notenhouten Jugendstil wandklok ca. 1910 met Westminster uurwerk. Kwartierslag op 8 gongstaven. Wijzerplaat geoxideerd verder in goede staat 73x33x16cm.
Decoratieve Louis-Seize stijl wandklok, 2e helft 20e eeuw. houtgestoken met zwart, mechanisch uurwerk zonder slagwerk. 60x30x7cm., Cond.:G
Mahoniehouten miniatuur vrijslinger hangklokje ca. 1900, 1 wijzer mist, uurwerk zonder slagwerk, functies niet getest, 30x9,5x6cm. Cond.: R-G
Messing 3-delig klokkenstel ca. 1900, gegraveerd met bladmotief. Uurwerk zonder slagwerk, compleet met sleutel. geheel in zeer goede staat 18-23cm.
Duitse notenhouten vrijslinger met F.M.S. uurwerk ca. 1890. Slinger en kroon missen 68x43x20cm. Cond.: R
Duitse eikenhouten tafelklok ca. 1910 met Pfeilkreuz uurwerk in goede staat 35x24x14cm.
Koperen schouwklok ca. 1900, gegraveerd met bloemendecor en 8-daags uurwerk met halfuur slag. in goede staat 28x12x40cm.
Junghans tafelklokje ca. 1910 met 8-daags uurwerk (zonder slagwerk) in goede originele staat 24cm.
Oude Duitse regelateur 2e helft 20e eeuw met 31-dagen uurwerk in goede staat 72cm.
Marmeren wekkerklok ca. 1930. Marmer beschadigd en gerepareerd 26cm. Cond.: R
Driedelig Frans marmeren pendulestel ca. 1900 met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Art Deco, 2-kleurig (minimale chips) 20x24x10cm. en 16xø12cm. Cond.: R-G
Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 102x26x17cm.
Hollandse eikenhouten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 110x30x19cm.