Lot divers oud parelmoer en been. 6 Delen benen bestek, 1e helft 20e eeuw, 2 Chinese benen servetringen, 1e helft 20e eeuw en parelmoerdoosje ca. 1900
Twee delen antiek ivoor; 1x visitekaartenhouder (helft mist) China, zeer gedetailleerd 10x7,3x1cm. en 1x brievenopener 16x2cm. Cond.: R
Antieke handbeschilderde Oosterse plaquette met erotische Oosterse voorstelling 19e eeuw. Gedeelte onduidelijk en verpoetst 11x6,2cm. Cond.: R
Drie Japanse benen handgesneden figuren 20e eeuw ca. 5cm. Cond.: G
Drie antieke ivoren figuren; 1x Farao, 1x ridderbuste en 1x Chinees figuur 10-12,5cm.
Twee Oosterse benen bewerkte snuifflesjes met erotische voorstelling 20e eeuw in goede staat 8-9cm.
Twee delen antiek ivoor; 1x damesbuste Afrika en 1x vaas met decor van slangen en vogel 19-22cm.
Twee oude ivoren Chinese snuifflesjes 1e helft 20e eeuw in goede staat, voorstellend oude Chinese wijsheren 8,5-9,5cm. Cond.: G
Zes oude Chinese benen snuifflesjes met dieren- en bloemendecor 20e eeuw in goede staat 7cm.
Antiek Japanse ivoren okimono (parasolverkoper) ca. 1900, gesigneerd. 1 Deel mist H.: 11cm. Cond.: G
Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een oude man met stok en mand 17cm. Cond.: G
Decoratieve Chinees bewerkte benen tand 2e helft 20e eeuw op houten console. 30x74x10cm. Cond.: G
Oude ivoren nijlpaard ca. 1930 in goede originele staat 6x9,5x5cm.
Zeven oude Chinees ivoren figuren 1e helft 20e eeuw (1 figuur beschadigd) Cond.: R-G
Ivoren Mariabeeld (waarschijnlijk 18e eeuw), oudere restauratie H.: 18cm. Cond.: R-G
Antieke ivoren bewerkte tand met olifantendecor in goede staat 72cm. Cond.: G