Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Messing inktpot
Resultaat: 30 EUR

Messing inktpot ca. 1940 in amfora vorm met porseleinen inktpotje, in goede staat 16xø17cm.

Houten beeld
Startprijs 20 EUR

Houten gesigneerd (R. Normil) figuur van een dansende vrouw met kalebas 20e eeuw 49cm. Cond.: G

Div. gestoken beeldjes
Startprijs 25 EUR

Diverse oude/antieke Oosterse figuren; 1x geisha van natuursteen ca. 1920 (chips af), 2x Chinese houtgestoken figuren 1e helft 20e eeuw en 3x Indonesische houtgestoken figuren 15-30cm. Cond.: G

Beeldje, man met hond
Resultaat: 50 EUR

Compositie metalen 19e eeuws beeld, voorstellend een edelman met hond. In goede originele staat 37xø18cm.

9 Figuren, o.a. brons
Startprijs 30 EUR

Negen oude miniaturen van brons, gierijzer en tin uit een verzameling in goede staat 4,5x17cm.

Plaquette, C. van der Hoef
Startprijs 30 EUR

Bronzen plaquette ontworpen door Chris van der Hoef ( 1875 - 1933) te dateren 1924. Met opschrift "Annie van Ees, Boefje" (toneelstuk naar roman van M.J. Brusse o.a. in het museum Rotterdam) 6,1x4,1cm...

2 Figuren, dieren
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke dierenfiguren; 1x vergulde bronzen leeuw 19e eeuw en 1x jachthond ca. 1900 van compositie metaal 4-8cm. Cond.: G

2 Bronzen leeuwen
Resultaat: 35 EUR

Twee Chinese bronzen tempelhonden 2e helft 20e eeuw in goede staat 12x7x4,5cm.

2 Javaanse beeldjes
Startprijs 30 EUR

Twee oude Javaanse figuren van palissanderhout in originele staat 23-32cm. Cond.: G

3 Houten beelden
Startprijs 30 EUR

Drie oude Indonesische houtgesneden figuren 2e helft 20e eeuw 17-21cm. Cond.: G

3 Houten figuren
Startprijs 30 EUR

Drie oude Indonesische houtgesneden figuren 20e eeuw voorstellend Balinese dansers 12-28cm. Cond.: G

Art Deco beeld, meisje
Startprijs 30 EUR

Apart Art Deco beeld met bakelieten sokkel, voorstellend een danseres met bal (vernikkeld compositie metaal) in originele staat 31cm. Cond.: G

Snijwerk, Jozef
Startprijs 30 EUR

Eikenhouten gesneden Jozef met wandbevestiging ca. 1890. hand gelijmd en stukje plank af 65x18x8cm. Cond.: R

Art Deco figuur, 2 vogels
Startprijs 35 EUR

Art Deco figuur ca. 1920 op ovaal zwart marmeren voet, voorstellend 2 tortelduiven. Gemaakt van compositie metaal 25x15x10cm. Cond.: G

Afrikaans beeld
Resultaat: 35 EUR

Oud Afrikaans handgesneden figuur (vruchtbaarheidsbeeld) 20e eeuw met stro 35cm. Cond.: G

Weens bronsje
Startprijs 40 EUR

Bronsje van een jongen met hoed en rugzak 19e eeuw. Deel van een groter figuur H.: 7cm. Cond.: G

Kunstwerk, handen
Resultaat: 130 EUR

Terracotta kunstwerk, voorstellend twee handen. Gesigneerd Incka Klinckhard 1922 Amsterdam H.: 21cm. Cond.: G

Bronzen boedha
Startprijs 40 EUR

Oude Oosterse bronzen boedha figuur 20e eeuw in goede staat 21cm.

2 Beelden, compositie
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse vuurvergulde figuren op notenhouten sokkel ca. 1850; 1x zaaier (hoedje beschadigd, breuk) en 1x boerenvrouw met groente en kip (compositie metaal) 32cm. Cond.: R-G

Bronzen beeld
Resultaat: 50 EUR

Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Calinet. Voorstellend een halfnaakte dame in goede staat 41,5cm.

Bronzen boedha
Resultaat: 60 EUR

Oude Oosterse bronzen boedha 20e eeuw 40cm. Cond.: G

Beeldje, legering
Startprijs 40 EUR

Putti op zuil en albasten voet ca. 1880, bronskleurig gepatineerd (compositie metaal) 22cm. Cond.: G

2 Aziatische beelden
Startprijs 40 EUR

Twee oude Chinese houtgesneden figuren met koperdraad inleg 20e eeuw in goede staat 28-30cm.

2 Houten bustes
Startprijs 40 EUR

Twee Indonesische houtgesneden bustes 20e eeuw in goede staat 20-21cm.