Zware 3-delige kristallen roomset, facetgeslepen en gegraveerd met druivendecor, 1 minimale chip tablet 13x27x13cm. Cond.: R-G
Prachtige 19e eeuwse mondgeblazen glazen mand (lichtgroen) 26xø20cm. Cond.: G
Drie delen oud kristal; 1x grote kristallen karaf, facetgeslepen (goed), 1x kleine karaf ca. 1900 (goed) en 1x facetgeslepen schenkkan (goed) 19-23cm. Cond.: G
Prachtige Murano kunstenaars vaas, design Germano Padoan ca. 9180 met goud in het glas verwerkt. In zeer goede staat 22xø11cm.
Waaierkristallen bonbonschaal met plated hengsel in zeer goede staat 16xø16cm.
Duitse kristallen bokaal met gravering rondom "Gluck, Freude, Glaube, Hoffe, Liebe", minimale beschadiging voet 14,8xø8cm.
Antieke 19e eeuwse karaf met kristal, facetgeslepen en compositie-metalen montuur ca. 1870 20x10xø9,5cm.
Twee antieke Jugendstil vazen met gouddecor; 1x groen glas (nr. 140/359, chip) en 1x blauw glas (gesigneerd Sellin a R., chip) 10,5-20cm. Cond.: R
Kavel divers oud glaswerk o.a; 6 likeurglaasjes ca. 1900 met emaille beschildering (2 met chip), 2x design vaasje, 1x Baccarat glazen voet met putti, 1x losse stop en 1x inktpot (chip) 5-21cm. Cond.: ...
Oude Hollandse groenglazen Copier Leerdam asbak in goede staat 5xø14cm.
Vierkante geslepen kristallen schotel 22cm., geslepen kristallen bloemenvaas H.20cm.,. en geslepen kristallen karaf met geslepen stop, florale geëtste graveringen en geslepen ster op de bodem
Kavel van 6 delen ou bewerkt kristal; 5x facetgeslepen en gegraveerde wijnglazen en 1x 19e eeuws schenkkannetje met plated montuur 14-16cm. Cond.: G
Aparte Art Deco glazen verdeelschaal met parelmoer-effect en vogel. Mondgeblazen ca. 1930 in goede staat 13xø18cm.
Prachtige kristallen geslepen glazen 48x (bij elkaar horend) 20e eeuw met hetzelfde slijpsel in goede staat
Moderne glazen mondgeblazen design schenkkan (5-kleurig met neus en ogen). Vermoedelijk Italië 21,5x21xø15,5cm. Cond.: G
Drie Jugendstil lampenkappen ca. 1900 (minimale chips) 14x12cm. Cond.: G
cm. Cond.: R-Driedelig 19e eeuws opaline glazen handbeschilderd kaststel ca. 1870. 1x Vaas beschadigd bij voet 2
Zeven delen kristal o.a; karaffen, dekseldozen en tafelstuk 20e eeuw 11-25cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Boheems glazen bokaal, tweekleurig met goud- en bloemendecor 21x11,5cm. Cond.: G
Elf delen oud facetgeslepen kristal ; 2x dekselschaal, 4x onderzetters en 5x pindaschaaltjes (minimale chips) 7-13cm. Cond.: R
Waaierkristallen 19e eeuwse schaal met plated hengsel (beugel is verbogen, kristal is heel) 20xø20cm. Cond.: R-G
Drie delen oud glaswerk; 1x geslepen dekselcoupe (chip af), 1x geschulpte bruin-glazen vaas en 1x Orrefors Sweden schaal 13-38cm. Cond.: R-G
Aparte Art Deco glazen bonbonschaal (glasfusing) ca. 1930 met duiven opgewerkt (ongemerkt) 15xø18cm. Cond.: G