Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Divers plated
Resultaat: 15 EUR

Divers oud plated o.a; suikerschaal, suikertang, theezeef, vork etc. 9-23cm. Cond.: G

2 Zilv. vingerhoedjes
Resultaat: 20 EUR

Twee vingerhoedjes, zilver 835/000. Een bewerkt met een bloemenrand en de andere met gegraveerde rand. Totaal ca 8,7 gr

Zilveren kinderlepel
Resultaat: 20 EUR

Zilveren 835/000 kinderlepel met ovale bak ( om kinderen te dwingen rechtshandig te eten) steel met puntfilet, Zilverfabriek Voorschoten ca. 1940, L.12cm., Ca. 28gr.

Plated servies
Resultaat: 15 EUR

Oude 12-delige koperen bewerkt servies bestaande uit 6 likeurkelken en 6-delige koffieset 10,5-22cm. Cond.: G

2 Sierkurken
Resultaat: 25 EUR

Twee sierkurken met 835/000 zilveren doppen

Zilveren lepel
Startprijs 20 EUR

Zilveren 835/000 lepel, steel met gouden koets getrokken door vijfspan paarden met koetsier, ruiters en lakeien MT.: Kempen en Begeer, Zoetermeer. L.13cm., ca. 24gr.

Zilveren suikerschep
Startprijs 20 EUR

Zilveen suikerschep 835/000 met vleugelbak en fraaie steel, bekroond met wapen van Zutphen, achterzijde met inscriptie: 10juli 1897-1932, L. 11cm., ca. 8gr.

Suikerschep + servetring
Resultaat: 25 EUR

Zilveren servetband Hollands gekeurd ca. 15gr., en plated suikerschep kolenbak model. Cond.:U

Zilveren napje
Startprijs 20 EUR

Sterling zilveren miniatuur bokaal op voet, 925/000, 7.5xø3cm., ca. 13gr., Cond.:U

Zilveren theeschep
Resultaat: 20 EUR

Zilveren theeschep 835/000, bak met afbeelding van schaatsende man en vrouw in duwslee, gevlochten steel bekroond door molen met draaiende wieken. Zaanlandse zilversmederij Haarlem ca. 1930. L. 7cm., ...

Zilveren suikerschep
Resultaat: 20 EUR

Zilveren suikerschep 835/000, kolenschep model, bewerkte steel met bokkepoot. MT.: Pako, Rhenen anno 1950, L.11cm., ca. 16gr.

4 Kristallen onderzetters
Resultaat: 30 EUR

Vier kristallen onderzetters met zilveren montuur met parelrand motief, 925/000, øca. 10cm., Cond.:G

Zilveren suikerschep
Startprijs 20 EUR

Zilveren 835/000 suikerschep met gegraveerde vleugelbak en getorste steel met bolknop. MT.: van der Meulen, Joure. L. 13.5cm., ca. 14gr.

Zilveren suikerschep
Resultaat: 20 EUR

Zilveren 835/000 suikerschep, getorste steel bekroond door een apostel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. L.12cm., ca. 10gr.

Zilveren roomlepel
Resultaat: 20 EUR

Zilveren 835/000 roomlepel met bladsteel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. ca. 18gr.

Plated schaal
Resultaat: 25 EUR

Oude plated hengselmand 1e helft 20e eeuw staand op klauwpoten 18x24x7cm. Cond.: R-G

2 Miniaturen
Startprijs 20 EUR

Twee antiek Hollandse zilveren miniaturen (strijkbout 4cm. en schemerlamp 5cm.) ca. 1930, 835/000, MT: B. Verhoogt Hoorn, ca. 25gr.

Zilveren jamlepel
Startprijs 20 EUR

Zilveren 835/000 jamlepel met opengewerkte haaksteel met fraaie zonnebloem. MT.: van Orden, Steenkist en Zweed, Haarlem ( 1946-1949) L. 15cm., ca. 18gr.

Filigrain zilv. riksja
Resultaat: 25 EUR

Zilveren filigrain Riksja met passagier, 800/000 Ca. 48gr., 8cm., Cond.:U

9 Plate borden
Startprijs 25 EUR

Negen plated borden 2e helft 20e eeuw ø29cm. Cond.: R

Zilveren klontentang
Startprijs 25 EUR

Klontentang 835/000 zilver met fraai gevormde klauwpoten. MT.: Niekerk, Schoonhoven anno 1968, L. 11.5cm., ca. 24gr.

Groen glas
Resultaat: 25 EUR

Antiek groen glas, H. 12cm., op voet en met luchtbellen, voorzien van silver plated rand met floraal embleem met ridderhelm en wapenschild met initialen L.D. gemerkt WMF, ø 7cm.

2 Botermessen
Resultaat: 25 EUR

Twee verschillende botermessen met 800/000 zilveren heften met parelrand. L. 18cm.

Theezeef + lekbakje
Startprijs 25 EUR

Theezeef compleet met lekbakje, gemerkt Gero Zilmeta en theekan met onderschotel gemerkt WMF en diverse keuren.