Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse bolvaas ca. 1910
Resultaat: 10 EUR

Duitse keramieken bolvaas ca. 1910, gemerkt "D.R.G.M. 901149 R en C 1014/5". Zoutglazuur bruin/grijs/rood/blauw in goede staat 11x18cm.

2 Franse borden
Startprijs 10 EUR

Twee oude Franse Limoges porseleinen borden 20e eeuw en 8-kantig; 1x Chateau Coslaborg Saint Estephe (handbeschilderd) en 1x Chateau Lascombes Margaux (handbeschilderd) 24x24cm. Cond.: G

2 Satsuma vazen
Resultaat: 15 EUR

Twee grote antieke Japanse keramieken Satsuma vazen met gouddecor en figuren (1x gaaf, 1x gelijmd) 39xø19cm. Cond.: M-G

5 Hollandse borden
Resultaat: 15 EUR

Vijf Hollandse keramieken borden ca. 1900; 3x Petrus Regout Maastricht borden, decor Hong, 2x ongemerkt "Als vriend naar binnen gaat komt nooit te laat" en "zoals het klokje thuis tikt tikt het nergen...

Kaststel, imari
Startprijs 10 EUR

Imari porseleinen 3-delig kaststel 2e helft 20e eeuw in goede staat 13-16cm.

Russisch beeldje, aardewerk
Resultaat: 10 EUR

Oud Russisch terracotta beschilderd figuur (etiket) in goede staat 25xø14cm.

Tettau Jugendstil vaas
Resultaat: 15 EUR

Grote antieke Tettau porseleinen oorvaas Jugendstil ca. 1900 met figuren- en gouddecor. Stuk bodem is gelijmd Cond.: M

9 KPM schotels
Resultaat: 15 EUR

Negen Duitse K.P.M. porseleinen handbeschilderde schotels met vlinder- en bloemendecor ca. 1920-1930 ø15cm. Cond.: G

15 Delen serviesgoed
Resultaat: 60 EUR

Vijftien delen Duits keramisch serviesgoed "Zell am Hamersbach en Zeiler keramiek" met haan-decor 5-20cm. Cond.: G

Aardewerk bord
Startprijs 15 EUR

Oude Duitse keramieken schaal van Fritz Hudler met blauw floraal cracele glazuur ca. 1950 in goede staat 6-ø28cm. Cond.: G

2 Delen Wedgwood
Startprijs 15 EUR

Twee delen Engels Wedgwood bisquit porselein; 1x asbak en 1x tablet 11-16cm. Cond.: G

2 Delftse vaasjes
Startprijs 15 EUR

Twee oude Delftse Porseleyne fles vaasjes, gesigneerd 20e eeuw in goede staat 15-18cm. Cond.: G

3 Delen oud keramiek
Startprijs 15 EUR

Drie delen oud keramiek; 1x fruitschaal ca. 1921 "Wachtersbacher Steingut" 6xø18cm. , 1x schaal Göttingen ca. 1950, gemerkt E.K.. Bruin steengoed met groen glazuur 5xø17,5cm. en 1x kogelvaas Dümler en...

Imari pors. schotel
Resultaat: 15 EUR

Grote imari porseleinen sierschotel 20e eeuw met divers decor van bloemen, vogels etc. ø37,5 cm. Cond.: G

2 Delen Zwiebelmuster
Resultaat: 25 EUR

Twee delen Duits porselein met Zwiebelmuster motief 1e helft 20e eeuw; 1x stad Meissen dekselterrine 16xø23cm. en 1x natfruitschaal ongemerkt (chip dekselrand) 7xø19,5cm. Cond.: R-G

3 Chin. pors. borden
Startprijs 15 EUR

Drie oude Chinees porseleinen borden (verso gesigneerd) 1e helft 20e eeuw met floraal decor in goede originele staat ø20,3-ø26,3cm.

2 Leeuwen
Startprijs 15 EUR

Twee oude Duitse Nymphenburg porseleinen Bayerische leeuwen 2e helft 20e eeuw. Naar ontwerp van Johan Peter Melchior en Ernst Andreas Ranch in goede staat 4-6cm.

Gipsen wandplaquette, Jezus
Resultaat: 15 EUR

Gipsen wandplaquette met voorstelling van Jezus ca. 1900, chips en stuk af 17xø30cm. Cond.: R

3 Borden
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Hollands keramieken herdenkingsborden 20e eeuw; 1x Societe Ceramique Maastricht, herrijzend Nederland 1945 ø23,5cm., 1x Schoonhoven Holland "De Spinster" ø24cm. en 1x Holland Delfts blauw Mi...

3 Pors. figuren
Resultaat: 15 EUR

Drie oude porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw; 1x dansend paar (1 vinger af en arm gelijmd), 1x musicerend paar (harp gelijmd) en 1x zittende vrouw met man 16-24cm. Cond.: M-R-G

4 Borden V&B
Startprijs 15 EUR

Vier borden Villeory & Boch Bonn ca. 1900 met landschapsdecor (grote bord heeft randschade) ø16-ø25cm. Cond.: R-G

4 Delen keramiek
Resultaat: 15 EUR

Vier delen oud keramiek; 2x jardiniere ca. 1900 (oude haarlijnen), 1x Italiaanse kruik en 1x schenkkan met rozendecor 22-26cm. Cond.: R-G

4 Delen porselein
Resultaat: 15 EUR

Vier delen oud porselein: Maarschalk met honden ca. 1920 (keramiek), dekseldoos met bloemendecor gemerkt: A.K., vaasje G.W.Depose ca. 1950 verlopen glazuur en een grote Rosenthal vaas, gelijmd 8-37cm.

7 Delen porselein
Resultaat: 20 EUR

Zeven delen oud porselein: Kaarskandelaar ca. 1930 Nymphenburg (besch.) Bonbonschaaltje ca. 1900, Melkkannetje, K.P.M. schotel ca. 1930 met druivenrankdecor, Weense opengewerkte cakeschaal, Weimar die...