Martin van Waning (Den Haag 1887 - 1972 Dokkum), ets op papier, kerk van Milaan 26x32cm. Cond.: G
Twee etsen 1e helft 20e eeuw; 1x stadgezicht met figuren 24x19cm. en 1x stadsgezicht met kerk en figuren op de markt 19x15cm. (Etsen op papier) Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, landschap bij avond 88x65cm. Cond.: R-G
Duitse School (F. Diekes?), ets op papier, "Venedig" 25x35cm. Cond.: G
Duitse School nr. 8/75 (Schneider?), ets op papier, liggend naakt voor de televisie "Bild leider gestört" 16x19cm. Cond.: G
Gravure 18e eeuw, gravure op papier, Maximiliën Robespierre depute D'Artois 25x38cm. Cond.: R-G
S. Recina?, epreuve de artiste, ets op papier, omarmend paar 11x16cm. Cond.: G
Monogram CS/68, olieverf op linnen, vrouwenportret 30x40cm. Cond.: G
Fritz Hartmann (Duitse School), ets op papier, birken am Bach, original radierung 34x25cm. Cond.: G
Robert Langbein (Duitse School), ets op papier, Ex Libris Emile und Heini Leonard 12x19.5cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse ingekleurde Franse gravures op papier, statie portretten 21x11cm. Cond.: G
Düsseldorfer Schule (onduidelijke signatuur), olieverf op paneel, hooimijten 40x50cm. Cond.: G
J. Varly ca. 1900, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 25x27cm. Cond.: G
Twee werken op papier; 1x gravure naar David Tenier 24x18cm. en 1x druk, kasteel 18x14cm. Beide waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw.
Henk van Weerd 1941, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1910 (originele lithosnede), lithosnede op papier, zeilboten voor de kust 46x31cm. Cond.: G
Yamashita?, epreuve de artiste (Japan ca. 1970), ets op papier, dames met kousen 11,5x11,5cm. Cond.: G
Oude gravure 1e helft 20e eeuw van een rokende boer, gravure op papier 10x10cm. Cond.: G
Helmut Müller (Duitse School), tekening op papier, Burgruïne Kynast 24x19cm. Cond.: G