Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bijzettafel
Resultaat: 10 EUR

Handgestoken bijzettafel ca. 1880 met gedraaide poten in goede staat (blad bewerkt) 48x33x33cm.

Glazen theetafel
Startprijs 15 EUR

Design theetafel van messing met glas ca. 1980 in goede originele staat 54x80x40cm.

Hang vitrinekastje
Startprijs 20 EUR

Oude Hollandse notenhouten wandvitrine-kastje 2e helft 20e eeuw in goede staat 68x70x20cm.

Mahonie spiegel
Startprijs 20 EUR

Mahoniehouten spiegel ca. 1870, Louis Philippe in redelijke staat 88x54cm.

Goudkleurige stoel
Resultaat: 25 EUR

Oude kinder fauteuil 2e helft 20e eeuw. Verguld houtgestoken met roze velours stoffering 82x55x60cm. Cond.: R

Tafeltje
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten bijzettafel ca. 1910, staand op gebogen klauwpoten in goede staat 44x58cm.

Spiegel
Resultaat: 25 EUR

Spiegel ca. 1900 met facetgeslepen spiegel in redelijke staat 108x62cm.

3 Bretterstuhle
Startprijs 25 EUR

Drie Duitse 19e eeuwse stoelen; 2x eiken bretterstühle 89x37x43cm. en 1x eikenhouten biedermeier stoel met biezen zitting in originele goede staat 87x40x44cm.

2 Stoelen
Resultaat: 35 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse Willem III stoelen met velours stoffering in goede originele staat 96x44x46cm.

Hangvitrine
Startprijs 25 EUR

Oude Hollandese eikenhouten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 61x60x16cm.

Etagere kastje
Startprijs 30 EUR

Decoratief notenhouten met wortelnoten etagere-kastje met 2 lades en bandintarsia (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 107x40x30cm.

Klaptafeltje
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse klaptafel van mooie kwaliteit (1 stukje af, maar wel erbij), vermoedelijK Engeland 58x45x63cm. Cond.: R-G

Mini-set
Resultaat: 30 EUR

Wortelnoten met noten mini-tafelset (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in goede staat (paar krasjes) 45x60x23cm.

Moderne tafel
Resultaat: 45 EUR

Moderne chroom tafel met 2 glazen bladen 2e helft 20e eeuw, onderblad is aanwezig echter niet vast te krijgen op houders. 76x93x46cm. Cond.: G

Kampferkist
Resultaat: 170 EUR

Grote koloniale Kampferkist ca. 1900 met messing beslag. In zeer goede originele staat 128x53x60cm.

Empire voetenbankje
Resultaat: 35 EUR

Mahoniehouten empire voetenbankje ca. 1820 in redelijke staat 18x30x45cm.

Barok spiegel
Resultaat: 30 EUR

Kleine Duitse barokspiegel ca. 1800 van notenhout met notenhout fineer. In goede originele staat 45x35x3cm.

Rococo stoeltje
Resultaat: 30 EUR

Oude handgestoken rococo stijl stoelstoel, midden 20e eeuw met goede velours stoffering 92x47x50cm.

Tafeltje
Startprijs 30 EUR

Wortelnoten fineer salontafel ca. 1920 met glasplaat, staand op gebogen klauwpoten in goede staat 59x98x54cm.

Eiken kapstok
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten kapstok ca. 1920 met ranken en leeuwenkoppen in goede staat 101x30x19cm.

Dienblad op poten
Resultaat: 35 EUR

Houtgestoken dienblad met opklapbaar onderstel 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x90x48cm.

Half rond tafeltje
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten wandtafel met getorste poten ca. 1900 in goede staat 70x55x31cm.

Houten spiegel
Resultaat: 40 EUR

Hougestoken 19e eeuwse spiegel met vergulding in barok-stijl (top van kroon is gelijmd, verder in goede staat) 40x43x6cm.

Tafeltje, trommelvormig
Resultaat: 40 EUR

Decoratief trommel-tafeltje van mahoniehout met 2 lades en groen schrijfleer in Sheraton stijl 2e helft 20e eeuw. 61x49cm. (wijntafeltje) Cond.: G