Handgestoken bijzettafel ca. 1880 met gedraaide poten in goede staat (blad bewerkt) 48x33x33cm.
Design theetafel van messing met glas ca. 1980 in goede originele staat 54x80x40cm.
Oude Hollandse notenhouten wandvitrine-kastje 2e helft 20e eeuw in goede staat 68x70x20cm.
Mahoniehouten spiegel ca. 1870, Louis Philippe in redelijke staat 88x54cm.
Oude kinder fauteuil 2e helft 20e eeuw. Verguld houtgestoken met roze velours stoffering 82x55x60cm. Cond.: R
Drie Duitse 19e eeuwse stoelen; 2x eiken bretterstühle 89x37x43cm. en 1x eikenhouten biedermeier stoel met biezen zitting in originele goede staat 87x40x44cm.
Twee 19e eeuwse Hollandse Willem III stoelen met velours stoffering in goede originele staat 96x44x46cm.
Oude Hollandese eikenhouten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 61x60x16cm.
Decoratief notenhouten met wortelnoten etagere-kastje met 2 lades en bandintarsia (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 107x40x30cm.
Mahoniehouten 19e eeuwse klaptafel van mooie kwaliteit (1 stukje af, maar wel erbij), vermoedelijK Engeland 58x45x63cm. Cond.: R-G
Wortelnoten met noten mini-tafelset (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in goede staat (paar krasjes) 45x60x23cm.
Moderne chroom tafel met 2 glazen bladen 2e helft 20e eeuw, onderblad is aanwezig echter niet vast te krijgen op houders. 76x93x46cm. Cond.: G
Mahoniehouten empire voetenbankje ca. 1820 in redelijke staat 18x30x45cm.
Kleine Duitse barokspiegel ca. 1800 van notenhout met notenhout fineer. In goede originele staat 45x35x3cm.
Oude handgestoken rococo stijl stoelstoel, midden 20e eeuw met goede velours stoffering 92x47x50cm.
Eikenhouten kapstok ca. 1920 met ranken en leeuwenkoppen in goede staat 101x30x19cm.
Houtgestoken dienblad met opklapbaar onderstel 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x90x48cm.
Eikenhouten wandtafel met getorste poten ca. 1900 in goede staat 70x55x31cm.
Hougestoken 19e eeuwse spiegel met vergulding in barok-stijl (top van kroon is gelijmd, verder in goede staat) 40x43x6cm.
Decoratief trommel-tafeltje van mahoniehout met 2 lades en groen schrijfleer in Sheraton stijl 2e helft 20e eeuw. 61x49cm. (wijntafeltje) Cond.: G