Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Poppen, divers
Resultaat: 10 EUR

Zes delen oud poppenspeelgoed; 1x porseleinen popje )clown) met glazen ogen ca. 1930 Duitsland, 1x kledendracht pop 2e helft 20e eeuw, 1x kunststof popje met blauw kleed, 1x Bully babypopje, 1x kinder...

Kestner Century Doll
Resultaat: 45 EUR

Kestner pop, gemerkt Century Doll. Biscuit hoofd met bruine slaapogen en gemodelleerd haar. Linnen lijf met composiet ledematen (5 geledingen) en vaste polsen. H.: 46cm.

2 Poppen
Resultaat: 15 EUR

Twee oude Duitse poppen 2e helft 20e eeuw met porseleinen hoofd; 1x A.M. babypop (repro), negeroide jongen 29cm. en 1x Heide 32cm. Cond.: G

Pop + los hoofd
Resultaat: 20 EUR

Recknagel "Amberg baby", gemerkt op hoofd L.A - S, RA 241. Biscuit hoofd met blauwe slaapogen en gemodelleerd haar. Stoffen lijfje met porseleinen handjes H.: 16cm. + Los porseleinen hoofdje van Reckn...

Kaiserbaby
Resultaat: 50 EUR

Kaiserbaby, gemerkt op het hoofd 1 Germany. Biscuit porseleinen hoofd met blauw geschilderde ogen en gemodelleerd haar. Lichaam niet geleed met rechte beentjes H.: 27cm.

Pop
Resultaat: 60 EUR

Oude massief houten pop ca. 1930, gemerkt met een C (bijgeschilderd) H.: 31cm. Cond.: M-R

Cattenfelder Porz. 208/34
Resultaat: 50 EUR

Cattenfelder Porzellan Manufaktur pop ca. 1910, gemerkt CP 208/34 deponiert. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, grijsblauwe glazen slaapogen en blonde pruik (vastgeplakt). Co...

3 Oude teddyberen
Resultaat: 30 EUR

Drie diverse oude teddyberen.

J.D. Kestner 192
Resultaat: 40 EUR

Oude Duitse pop van J.D.K. Kestner nr. 192/4 (hoofd gebarsten). Porseleinen hoofd en geleed lichaam H.: 35cm. Cond.: M

9x Solido modelauto's
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 9 modelauto's Solido 1:43. Modellen: 4505, 4522, 4031, 4516, 4513, 4517, 4037, 2402, 4538

Mercedes Paul's Model Art
Resultaat: 25 EUR

Prachtig schaalmodel 1:24 van Paul's Model Art "First Class Collection" van een Mercedes-Benz Typ 770 1935. In originele doos met certificaat.

4x Ferrari 1:18, Bburago
Resultaat: 25 EUR

Vier Bburago schaalmodellen 1:18 van Ferrari; 1x Ferrari 250 Testa Rossa (1957), 1x Ferrari GTO (1984), 1x Ferrari GTO (1962), 1x Ferrari Testarossa (1984)

10 Delen poppen-beddegoed
Resultaat: 35 EUR

Tien delen poppen-beddegoed 20e eeuw ca. 30-70cm. Cond.: G

5 Diverse soldaten
Startprijs 25 EUR

Vijf oude soldaten; 4x tin, 1x kunststof 20e eeuw 5,5-13cm. Cond.: R-G

Gaultier 10
Resultaat: 100 EUR

Gaultier pop ca. 1890, gemerkt op het hoofd 10 F.G. Porseleinen hoofdje met gesloten mond, gaatjes in de oren, blauwe ogen en donkerblond haar. Pop heeft losse polsen en de handjes zijn nieuw. Hoofd i...

9 Vrachtwagens 1:87
Resultaat: 45 EUR

Kavel van 9 schaalmodellen 1:87 van vrachtwagens: 3x AWM ( Schmitz), 1x Herpa Hafferöder en 5x "Exclusiv Serie" (Krombacher, Veltins en 3x Schmitz). Allen met originele doos

Schildpad pop
Resultaat: 25 EUR

Oude Duitse schildpad pop, nr. 45 (Minerva lichaam) en nr. 45/46 (huwelijk) met glazen ogen. H.: 45cm. Cond.: R

Diverse auto's
Resultaat: 25 EUR

Kavel diverse oude speelgoed-auto's o.a; Dinky Toy, China, Corgi Toy, Siku etc. (bespeeld) Cond.: R

7x Tractors div.
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 7 schaalmodellen van tractors: 1x Ertl 1:32 (802) '63 Fordson Super Major, 1x ERTL 1:32 (5607) '17 John Deere Overtime, 1x ERTL 1:32 (4180) Case International 1963, 1x ERTL 1:32 (5744)John D...

5x Bburago 1:18
Resultaat: 30 EUR

Vijf modelauto's van Bburago 1:18; 1x Alfa Romeo 2300 Monza (1934), 1x Alfa Romeo 2300 Spider (1932), 1x Bugatti type 59 (1934), 1x Mercedes-Benz 500 K Roadster (1936) en 1x Mercedes-Benz SSK (1928).

4x Racebaan, Scalextric
Resultaat: 30 EUR

Vier oude racebaan auto's uit de 60-er jaren van Scalextric; 2x groene Lotus, 1x McLaren, 1x Cooper (venster mist) 10,5-13cm. Cond.: R-G

Gama auto
Resultaat: 80 EUR

Grote oude Duitse Gama electrische speelgoed-auto uit de 80-er jaren, gemaakt van kunststof in originele doos. Model Mercedes 450 SE. In zeer goede originele staat (licht bespeeld) 14x45x20cm.

4 Poppenjurkjes
Resultaat: 85 EUR

Vier oude poppenjurkjes ca. 1900 en later, 40-50cm. Cond.: G

3 Stoeltjes
Startprijs 30 EUR

Drie oude poppen/kinderstoeltjes ca. 1930; 1x kinderstoel met biezen zitting, 1x poppen-strandstoel (beschilderd, vlechtwerk) en 1x poppenstoel van beukenhout 33-57cm. Cond.: G