Zoeken

Vintage Scheilan damestas
Startprijs 90 EUR

Vintage messing vergulde Scheilan damestas (Firenze). Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 x 18 x 4 cm. In goede staat.

4x Scheepvaart
Startprijs 40 EUR

4x Scheepvaart. 20e Eeuw. Messing. 1x Observer klok. 1x Thermo hygrometer. 1x Luchtdrukmeter. 1x Compas. Afmeting: Ø 5 - 21 cm. In goede staat.

Lot plated kandelaren (5x)
Startprijs 40 EUR

Weegschaal + gewichten
Startprijs 50 EUR

Tibetaanse dekselkist
Startprijs 60 EUR

Tibetaanse dekselkist met leder bekleed + chinoiserie goudlak beschildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 33 x 17 cm. In goede staat.

Japanse bronzen lamp
Startprijs 50 EUR

Oude/antieke Japanse bronzen lampenvoet met draken/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Wand-etagère
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse kleine wand-etagère van notenhout. Afmeting: 51 x 39 x 15 cm. In goede staat.

Peace trommel + stokken
Startprijs 60 EUR

3x Antieke koffiemolen
Startprijs 50 EUR

Beschilderde emmer
Startprijs 40 EUR

Koperen plafoniere Ø 24 cm.
Startprijs 50 EUR

Koperen plafoniere met gesatineerd glas en slijpsel. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 24 cm. In goede staat.

Twee antieke koetslampen
Startprijs 50 EUR

Twee antieke koetslampen met chroom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Bijbel met lederen band
Startprijs 90 EUR

Antieke 18e eeuwse Hollandse bijbel. Door zes makers te Amsterdam 1715. Met lederen band. Diakonie van Nieuwenhoorn 1825. Afmeting: 11 x 24 x 27 cm. In redelijk/goede staat.