Lot met 38 stuks diverse 18e - 19e eeuwse Hollandse wandtegels. Floraal. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 34 stuks diverse antieke wandtegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: circa 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 74 stuks oude/antieke witte wandtegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig antiek Delfts fayence polychrome kaststel met visser decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 25 - 37 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence vaas met heilige in landschap decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse fayence dekselvazen met chinoiserie decor. Gemerkt Tichelaar/Makkum. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee delen Duits porselein. 1x KPM theepot, circa 1900, beschadigd. 1x Meissen tablet, 20e eeuw, goed. Afmeting: 13,5 - 22 cm. In matig + goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. THERICA: E: RUTHE. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. C. BECCA BOUGAE + C. RASARUMPALLID. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse dekselvaas met chinoiserie/floraal/figuren decor. Chips. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence vaas met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Delftse fayence tabakspot met figuren decor + opschrift Tabac de Teonka. Afmeting: H 42 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Delftse fayence knobbelvazen met floraal decor. Met monogram. Eén randschade gelijmd. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse fayence pendule met floraal decor en fratzen. Neo renaissance, historisme. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Fayence apothekerspot met floraal decor. 20,5 cm. In zeer goede staat.