Antieke Duitse Schwarzwalder humidor met goudfazanten decor. Circa 1880. Afmeting: 35 x 37 x 23 cm. In goede staat.
Leuke, antiek jugendstil petroleumlamp van messing, met floraal decor en gekleurd glas. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Antieke majolica Jugendstil petroleumlamp met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Twee antieke staande petroleumlampen. 1x Glas met messing. 1x Opaline glas. Afmeting: H 37 - 48 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline petroleumlampen. Floraal beschilderd. Circa 1900. Afmeting: H 31 - 48 cm.
Drie antieke petroleumlampen met opalineglas. Circa 1880. Afmeting: 57 / 84 cm. In goede staat.
Antieke tinnen Rembrandtkan met merktekens op deksel. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 18,2 cm. In goede staat.
Lot met diverse tinnen kaarskandelaren. Interessant lot. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 16 - 46 cm. In goede staat.
Groot lot met diverse antieke tinnen borden/schalen. Onder meer met graveringen en bodemmerken. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.
Twee tinnen menage sets met olie, azijn, zout en peper set. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Antieke, bewerkte Japanse tinnen tabakspot met geëtst decor van kraanvogel. Bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 12 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek tin. Aantal: 14 delen. Grotendeels maatbekers. Afmeting: 7 - 24 cm. In goede staat.
Interessant lot antieke maatbekers + pints. Divers. 18e - 19e Eeuw. Bodemmerken. Afmeting: 5 - 28 cm. In goede staat.
Interessant lot divers antiek tin. Voorzien van bodemmerken. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 31 cm. In goede staat.
Groot en interessant lot met antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bodemmerken. Afmeting: 8 - 40 cm. In goede staat.