Aprilveiling 2024

Veiling op donderdag 18 april 2024 van 10:00

Twee delen divers
Startprijs 70 EUR

Naaikistje (notenhout)
Startprijs 80 EUR

Schwarzwalder sigarenkist
Resultaat: 375 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder humidor met goudfazanten decor. Circa 1880. Afmeting: 35 x 37 x 23 cm. In goede staat.

Likeurset in mahonie kist
Startprijs 350 EUR

Jugendstil petroleumlamp, H 50 cm.
Resultaat: 60 EUR

Leuke, antiek jugendstil petroleumlamp van messing, met floraal decor en gekleurd glas. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Majolica lamp, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke majolica Jugendstil petroleumlamp met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

2x Petroleumlamp, H 37 - 48 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke staande petroleumlampen. 1x Glas met messing. 1x Opaline glas. Afmeting: H 37 - 48 cm. In goede staat.

2x Petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke opaline petroleumlampen. Floraal beschilderd. Circa 1900. Afmeting: H 31 - 48 cm.

3x Petroleumlamp
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke petroleumlampen met opalineglas. Circa 1880. Afmeting: 57 / 84 cm. In goede staat.

2x Empire-stijl olielamp
Startprijs 90 EUR

2x Antieke Petroleumlamp
Startprijs 80 EUR

Lot petroleumlampen (5x)
Startprijs 60 EUR

Marmeren zuil met brons
Startprijs 250 EUR

Marmeren zuil met brons
Resultaat: 250 EUR

Antieke tinnen Rembrandtkan
Resultaat: 600 EUR

Antieke tinnen Rembrandtkan met merktekens op deksel. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 18,2 cm. In goede staat.

2x Achter-glas beschildering
Startprijs 80 EUR

Lot tinnen kandelaren
Resultaat: 225 EUR

Lot met diverse tinnen kaarskandelaren. Interessant lot. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 16 - 46 cm. In goede staat.

Lot tinnen borden/schalen
Resultaat: 130 EUR

Groot lot met diverse antieke tinnen borden/schalen. Onder meer met graveringen en bodemmerken. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.

2x Tafelset van tin
Resultaat: 120 EUR

Twee tinnen menage sets met olie, azijn, zout en peper set. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.

Japanse tabakspot van tin
Resultaat: 60 EUR

Antieke, bewerkte Japanse tinnen tabakspot met geëtst decor van kraanvogel. Bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 12 cm. In goede staat.

Lot tin (14x)
Resultaat: 50 EUR

Lot divers oud/antiek tin. Aantal: 14 delen. Grotendeels maatbekers. Afmeting: 7 - 24 cm. In goede staat.

Lot antieke tinnen maatbekers/pints
Resultaat: 160 EUR

Interessant lot antieke maatbekers + pints. Divers. 18e - 19e Eeuw. Bodemmerken. Afmeting: 5 - 28 cm. In goede staat.

Lot antiek tin (divers)
Resultaat: 170 EUR

Interessant lot divers antiek tin. Voorzien van bodemmerken. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 31 cm. In goede staat.

Lot divers tin
Resultaat: 140 EUR

Groot en interessant lot met antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bodemmerken. Afmeting: 8 - 40 cm. In goede staat.