Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2024

AD-

Naverkoop | Standaard veiling

2x Religieuze plaquette
Startprijs 500 EUR

Twee religieuze plaquettes gemaakt van albast, in originele ovale lijsten. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

Japanse lampenvoet, H 88 cm.
Startprijs 300 EUR

Antieke Japanse bronzen lampenvoet met vissen/vogels/bloesem decor. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.

3x Microscoop
Resultaat: 160 EUR

Drie oude microscopen. 1x Ongemerkt, messing/zwart, circa 1930. 1x Olympus Tokyo, nr. 255330, circa 1970. 1x Euromex Arnhem, circa 1980. Afmeting: H 31 - 35 cm. In goede staat.

Antieke majolica biertap, H 63 cm.
Resultaat: 110 EUR

Antieke majolica biertap met originele koperen kraan. Floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Binnenrand scherf af, echter niet zichtbaar. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Reservisten pijp
Startprijs 170 EUR

Antieke en originele Duits porseleinen reservisten pijp. Reservist Brijer, no. 16 Gardelager 1901 - 1904. Met spreuk + diverse mede infanteristen. Afmeting: 128 cm. In goede staat.

Marmeren zuil met verlichting
Startprijs 100 EUR

Marmeren zuil/piedestal met verlichting binnenin. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 87 x 24 cm. In goede staat.

Antiek Engels meetinstrument in kist
Resultaat: 225 EUR

Antieke Engelse scheepvaart-kaarten passer van messing, in originele mahoniehouten kist. Gemerkt: Scollick. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

Vergulde inktpot
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuws vergulde bronzen inktpot met ramskoppen. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.

3 Pennen
Startprijs 150 EUR

Lot met 3 vergulde pennen, een Zwart gemeleerde Waterman vulpen, een goldplated Waterman Vulpen met gematteerd geslepen decor en een goldplated balpen, Elysee, made in Germany. In goede staat.

2x Vaas op marmeren basement, H 31 cm.
Resultaat: 100 EUR

Twee antiek glazen vazen op marmeren basement. Circa 1920. Art Deco. Afmeting: H 31 cm. Enkele chips basement. Verder in goede staat.

Palissander (toilet)kist
Startprijs 350 EUR

Palissander houten toiletkist met diverse flacons en doosjes met zilveren deksels versierd met biedermeier graveerwerk, 925/000. En een nagelgarnituur. 31x22x18cm. MT.: Onduidelijk, London, jl.:I:1884...

2x Diecast figuur U.S.A.
Resultaat: 100 EUR

Twee oude/antieke figuurlijke Diecast spaarpotten. U.S.A. 1x Matroos. 1x Clown. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Vergulde console
Resultaat: 50 EUR

Italiaanse, vergulde wandconsole met putti. Composiet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Ingelegd dienblad, floraal
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuws dienblad van notenhout, met diverse houtsoorten ingelegd. Floraal. Afmeting: 68 x44 cm. In goede staat.

Antieke hoorn des overvloeds, 1890
Startprijs 180 EUR

Antieke messing plated hoorn des overvloeds met papegaai. Circa 1890. Historisme. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Messing vogelkooi
Resultaat: 50 EUR

Oude messing vogelkooi. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 52 x 42 cm. In goede staat.

Houten huis ikoon
Resultaat: 225 EUR

Houten huis ikoon. Triptychon met reproductie. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 70 x 5 cm. In goede staat.

Bronzen tazza Ø 30,5 cm.
Resultaat: 160 EUR

Zware bronzen tazza met Romeinse figuren/faun in tuin decor + klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 20 x Ø 30,5 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaar, H 59 cm.
Startprijs 3.400 EUR

Twee prachtige vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met putti + vogels. Circa 1800. Eén arm mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 59 cm. In goede ongereinigde staat.

Houten reliëf
Resultaat: 120 EUR

Antiek gestoken plaquette van eikenhout met putti. Afmeting: 60 x 58 x 6 cm. In goede staat.

Houten wandplaquette, Adam & Eva
Resultaat: 50 EUR

Antiek houten wandplaquette met snijwerk, Adam & Eva met slang. Verso Pools etiket; Konservator Zabytk Poznana Prezydim Rady Narodowej. Afmeting: 41 x 28,5 x 4 cm. In goede staat.

Design plafondlamp (Luigi Massoni/Harvey Guzzini)
Resultaat: 170 EUR

Harvey Guzzine Italy. Hanglamp, 60er - 70er jaren. Ontwerp Luigi Massoni. Afmeting: 52 x Ø 44 cm. In goede staat.

Typemachine, Olivetti Velantine
Resultaat: 110 EUR

Rode typemachine van kunststof. Merk: Olivetti Valentine. Ontwerp: Ettore Sottsass, 1917 - 2007. Afmeting: 40 x 35 x 12 cm. In goede staat.

Kapstok
Resultaat: 70 EUR

50-er Jaren stijl metalen kapstok. In de stijl van Charles Eames. Afmeting: 51 x 17 x 11,5 cm. In goede staat.