Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2024

AD-

Naverkoop | Standaard veiling

Franse comtoise wandklok
Startprijs 80 EUR

Antieke Franse comtoise wandklok met vergulde feuille + ankergang + datum + harpslinger. 19e Eeuw. Afmeting: 46 x 28 x 18 cm. In goede staat.

Franse stationscomtoise
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Franse stationscomtoise met ankergang en halfuur-slag op grote bel. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 45 x 30 x 19 cm. In goede staat.

Antieke Weense regulateur
Resultaat: 130 EUR

Antieke notenhouten Weense snaarregulateur. Gustav Becker. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1890. Afmeting: 145 cm. In redelijk/goede staat.

Franse comtoise, 1860
Resultaat: 140 EUR

Antieke Franse Louis Philippe comtoise met schommel automaat (kinderen op wip-wap) op slinger. Met pronkslinger. Circa 1860. Afmeting: 47 x 36 x 17 cm. In goede staat.

Duitse staande klok, 1900
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse staande klok van Gustav Becker. Notenhout. Circa 1900. Jugendstil. Halfuur-slag op vier gongstaven. Afmeting: H 225 cm. In zeer goede staat.

Twee Schwarzwalder wandklokken
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Duitse Schwarzwalder Bismarck wandklokken. 19e Eeuw. Halfuur-slag. Afmeting: Circa 45 - 70 cm. In goede staat.

Staande klok, H 201 cm.
Startprijs 300 EUR

Eikenhouten interlock staande klok met Westminster kwartierslag op gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 201 cm. In goede staat.

Antieke Kienzle regelateur
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse Kienzle regulateur met pronkslinger. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

2x Duitse klok
Startprijs 50 EUR

Twee oude Duitse klokken, mechanisch. 1x Emaille klok, Schatz Germany, tweede helft 20e eeuw. 1x Schwarzwalder stijl, schilderij klok, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Startprijs 60 EUR

Antieke Franse comtoise met spillegang + vouwslinger. Gregorie Pfaff. Met vergulde feuille. Afmeting: 40 x 15 x 26 cm. In goede staat.

Fans klokkenstel,1890
Resultaat: 120 EUR

Antiek Frans klokkenstel van messing. Historisme, neo renaissance. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén pootje kandelaar mist. Afmeting: 45 - 52 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Amerikaanse regulateur, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke Amerikaanse regulateur met originele bierverf. Circa 1900. Achterwand vervangen. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Gustav Becker regulateur, 1900
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gustav Becker regulateur. Gründerzeit. Circa 1900. Kroon mist stukje hout. Verder in goede staat. Afmeting: 98 cm.

Tafelklok + hangregulateur
Startprijs 50 EUR

Twee antieke klokken. 1x Amerikaanse regulateur met originele kleur, circa 1910. 1x Eikenhouten Junghans tafelklok. Niet getest. Afmeting: 55 - 30 cm. In goede staat.

Klokkenstel, 1900
Startprijs 100 EUR

Antiek jugendstil keramieken klokkenstel met messing. Circa 1900. Uurwerk vervangen door batterij uurwerk. Niet getest. Messing voet van klok heeft scheur. Afmeting: 43 - 61 cm. In redelijk/goede staa...

Warmink tafelklok
Resultaat: 60 EUR

Hollandse eikenhouten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen versiering. Halfuur-slag, achtdaags-uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Schwarzwalder wandklok, 1880
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok. Circa 1880. Deel kroon mist. Verder in goede staat. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Antiek Frans klokkenstel
Resultaat: 70 EUR

Antiek Frans zwart-marmeren klokkenstel met coupes. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 28 - 52 cm. In goede staat.