18e Eeuws bronzen lantaarnklok met spillegang. Géén slinger, koord, gewichten. Behoeft reiniging. Afmeting: 42 cm. In redelijke staat.
Antiek Engelse bronzen lantaarnklok. Spiller Wellington. Zonder gewichten, slinger, koord. Verder uurwerk compleet. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Duits keramieken Villeroy & Boch klokkenstel. Circa 1900. Landschap decor. Eén chip bodemrand. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Friese staartklok met beelden, wekker en origineel beschilderde wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Friese staartklok met wekker en prachtige beschilderde wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met halve zuilen. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Antiek wortelnoten Junghans tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Hollandse art deco pendule, gemaakt van eikenhout met coromandelhout en chroom. Met Junghans uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 23,5 x 43 x 13 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten art deco buffetklok met chroom. In de nieuwe Haagse School stijl. Circa 1930. Later F.H.S-uurwerk met enchappement. Afmeting: H 24 x 38 x 15 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engels staande klok van eikenhout. Originele 1 wijzer, Eén-daags uurwerk. Tho Nichols Oundle. Afmeting: H 194 cm. In goede staat.
18e Eeuws Franse lantaarnklok met slagwerk, in originele eikenhouten klokkast. Afmeting: 220 cm. In goede staat.
Antieke Friese miniatuur stoelklok met messing platinen uurwerk. Circa 1900. Niet getest. Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.
Gave, 18e eeuwse, Engelse mahoniehouten staande klok met intarsia. Achtdaags-uurwerk, datumaanduiding. Gesigneerd Alex Telfer. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Antieke polychrome majolica pendule. Historisme, met stempel op achterkant. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Oude wandklok met mechaniek in Schwarzwalder-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 20 x 15 cm. In goede staat.
Mooie Schwarzwalder notenhouten Bahnhäusle koekoeksklok met intarsia en lyra-vormig uurwerk. 19e Eeuw. Duitsland. Afmeting: 46 cm. In goede staat.