Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2024

AD-

Veiling op donderdag 18 april 2024 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lantaarnklok
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws bronzen lantaarnklok met spillegang. Géén slinger, koord, gewichten. Behoeft reiniging. Afmeting: 42 cm. In redelijke staat.

Engelse lantaarnklok
Resultaat: 400 EUR

Antiek Engelse bronzen lantaarnklok. Spiller Wellington. Zonder gewichten, slinger, koord. Verder uurwerk compleet. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Marmeren portaalklok, H 39 cm.
Resultaat: 140 EUR

Antiek zwart marmeren Louis Seize portaalklok met vergulde messing kapitellen. Frankrijk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Craquelé wijzerplaat. Uurwerk behoeft reiniging. Stukje marm...

Duits klokkenstel V & B
Resultaat: 60 EUR

Duits keramieken Villeroy & Boch klokkenstel. Circa 1900. Landschap decor. Eén chip bodemrand. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

Friese staartklok, 1800
Resultaat: 100 EUR

Antiek eikenhouten Friese staartklok met beelden, wekker en origineel beschilderde wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 145 cm. In goede staat.

Friese staartklok, 1800
Resultaat: 110 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten Friese staartklok met wekker en prachtige beschilderde wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 142 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Friese staartklok van eikenhout, met origineel beschilderde wijzerplaat, wekker en latoen koperen spiegels. Afmeting: 139 cm. In goede staat.

Duitse regulateur, 1890
Resultaat: 120 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur met halve zuilen. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 101 cm. In goede staat.

Neuchatelklok op console
Startprijs 100 EUR

Zwitserse Neuchatelklok op console. Mechanisch. Gemerkt Schmidt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Amsterdams staand horloge, 1740
Resultaat: 1.600 EUR

18e Eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met florale intarsia. Door Jan Gobels, Amsterdam. Met maanstand + datum aanduiding. Circa 1740. Afmeting: H 270 cm. In goede staat.

Tafelklok
Startprijs 50 EUR

Kleine wortelnoten tafelklok met bronzen versiering en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Friese kortstaartklok
Startprijs 50 EUR

Friese kortstaartklok met maanstand. Gemaakt uit iepenhout. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Junghans tafelklok, 1920
Resultaat: 130 EUR

Antiek wortelnoten Junghans tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Art Deco pendule, 1930
Resultaat: 50 EUR

Hollandse art deco pendule, gemaakt van eikenhout met coromandelhout en chroom. Met Junghans uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 23,5 x 43 x 13 cm. In goede staat.

Art Deco buffetklok, 1930
Resultaat: 100 EUR

Hollandse eikenhouten art deco buffetklok met chroom. In de nieuwe Haagse School stijl. Circa 1930. Later F.H.S-uurwerk met enchappement. Afmeting: H 24 x 38 x 15 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, H 194 cm.
Startprijs 180 EUR

18e Eeuws Engels staande klok van eikenhout. Originele 1 wijzer, Eén-daags uurwerk. Tho Nichols Oundle. Afmeting: H 194 cm. In goede staat.

Franse lantaarnklok
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuws Franse lantaarnklok met slagwerk, in originele eikenhouten klokkast. Afmeting: 220 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 100 EUR

Vroeg 19e eeuws eikenhouten Friese staartklok met houten poppen en wekker. Afmeting: 145 cm. In goede staat.

Duitse wekkerklok met speelwerk, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit wekkerklok met speelwerk. Notenhout. Circa 1900. Verlijming laat los. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Miniatuur stoelklok (Friesland)
Resultaat: 80 EUR

Antieke Friese miniatuur stoelklok met messing platinen uurwerk. Circa 1900. Niet getest. Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse staande klok, H 230 cm.
Startprijs 1.400 EUR

Gave, 18e eeuwse, Engelse mahoniehouten staande klok met intarsia. Achtdaags-uurwerk, datumaanduiding. Gesigneerd Alex Telfer. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.

Antieke majolica pendule, 1880
Startprijs 800 EUR

Antieke polychrome majolica pendule. Historisme, met stempel op achterkant. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Schwarzwalder-stijl wandklok
Resultaat: 50 EUR

Oude wandklok met mechaniek in Schwarzwalder-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 20 x 15 cm. In goede staat.

Kuckucksuhr /Bahnhäusle
Startprijs 250 EUR

Mooie Schwarzwalder notenhouten Bahnhäusle koekoeksklok met intarsia en lyra-vormig uurwerk. 19e Eeuw. Duitsland. Afmeting: 46 cm. In goede staat.