18e Eeuws Amsterdams staand horloge. Wortelnoten. Martinus Klok Amsterdam. Uurwerk met dagaanduiding, seconden, datumaanduiding en maanstand. Slagwerk op twee bellen. Houtgesneden poppen. Afmeting: H ...
Vroeg 19e eeuwse Franse, bronzen directoire pendule met twee kinder etc. Uurwerk zit los. Achter deksel niet origineel. Klok behoeft aandacht. Afmeting: 30 x 30 x 11 cm. In redelijke staat.
Hollandse Jugendstil stijl Royal Goedewaagen platelen klok. Circa 1980. Quartz uurwerk. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antiek marmeren met compositie metalen Frans klokkenstel. Met dubbele figuren en engelen. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 - 52 cm. In goede staat.
Duitse staande klok van notenhout. Merk: Dufa. Art Deco. Circa 1920. Voorzien van messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 195 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse Lenzkirch tafelklok van notenhout. Met verguld bronzen beslag. Lenzkirch A.U.G. 849650. Weekloper met halfuur-slag. Met originele sleutel. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Nederlandse wortelnoten Wuba tafelklok met maanstand en bronzen montuur. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse, houtgestoken cartelklok met faunkop. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Antieke Franse reiswekker met cloisonné. Gemerkt E.M. & Co. Halfuurslag op gongspiraal. Circa 1880. Afmeting: 17 x 10,5 x 7,8 cm. In goede staat.
Oude reiswekker van messing, met emaille plaquettes, kalender en secondenaanduiding. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 15 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Antiek en zeldzaam Frans Carrara marmeren lyra pendulestel met kandelaren. Circa 1870. Met compositie metalen vergulde putti's en ranken. Louis Seize stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinge...
Amsterdamse School-stijl pendule van eikenhout, coromandelhout en chroom. Circa 1930. Halfuur-slag op drie gongstaven. Afmeting: 26 x 37 x 14 cm. In goede staat.
Duitse notenhout met messing Circle Tournant (Kienzle) wandklok met batterij functie. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Mooie 18 - 19e eeuwse Friese stoelklok met wekker en beschildering. Afmeting: 72 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws Engelse staande klok van mahoniehout, met intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, maanstand, seconden + dagaanduiding. W.T. Leis Haslingden. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Antieke messing pendule bestemd voor de Oosterse/Perzische markt. Figuren te paard + draken en floraal decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antiek vergulde neo renaissance messing pendule. Frankrijk. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Barst in glas. Uurwerk vervuild. Géén slinger. Afmeting: 39 cm. In redelijk/goede ...
Cloisonné messing klok met emaille, figuren plaquettes en zuilen. Batterij uurwerk. Met centrale secondenwijzer. Afmeting: 30 x 22 x 11 cm. In goede staat.
Cloisonné messing klok met emaille, figuren plaquettes en zuilen. Batterij uurwerk. Met centrale secondenwijzer. Afmeting: 36 x 21 x 11 cm. In goede staat.
Twee eikenhouten Warmink tafelklokken met brons. Halfuur-slag + maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Groot reclame object van Ø 180 cm. voor Swatch Swiss uurwerk, met centrale seconde. Tweede helft 20e eeuw. In goede staat.
Antieke Franse ossenoog wandklok. Oeil de Boeuf. Met parelmoer inleg. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1870. Afmeting: 62 x 48 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule met vissende jongen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten pendule met intarsia. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag op gong. Afmeting: 25 x 45 x 15 cm. In goede staat.